mgr Aleksandra Kilen-Zasiecznamgr Aleksandra Kilen-Zasieczna - zdjęcie profilowe

mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Jestem absolwentką Dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Żywienia Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Jako dietetyk przyjmuję w mojej poradni dietetycznej http://JeszFresh w Warszawie. W ofercie: Zdrowe Diety Odchudzające, Dietetyk Dziecięcy, Dietetyk Online! Dietetyk dla Firm.

Moim pacjentom pomagam wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe na co dzień. Uczę w jaki sposób samemu wybierać wartościowe produkty i przyrządzać zdrowe, a jednocześnie smaczne i łatwe posiłki dietetyczne.

W poradni JeszFresh skorzystaliśmy z pakietu półrocznego dla par w celu redukcji wagi ciała. Pani Ola wzięła pod uwagę przy komponowaniu diety wszystkie aspekty, o jakie prosiliśmy - brak możliwości przygotowywania czasochłonnych posiłków, możliwość robienia posiłków do odgrzania w pracy, dieta dostosowana przy karmieniu piersią. Menu skomponowane było z produktów, które lubimy. Na każdej wizycie poznawaliśmy wyniki pomiarów ciała, jak zmieniały się w ciągu diety. Pani Ola jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą, co bardzo ułatwiało kontakt i nie poddawanie się nawet w chwilach słabości ;) Bardzo polecamy poradnię i zachęcamy do redukcji wagi i zmiany nawyków żywieniowych pod kontrolą profesjonalnego dietetyka, na którą tak długo nie mogliśmy się zdecydować. Naprawdę warto!

Bardzo polecam wizytę u Pani Aleksandry. Zawsze dobrze przygotowana do spotkania. Przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia i chorób, nawyków, sposobu żywienia i w jak najlepszy sposób dobiera późniejszą dietę. Zawsze można sie z nią skontaktować, jeśli nasuną się jakieś dodatkowe pytania. Zawsze służy pomocą. Przy tym jest bardzo miłą i ciepłą osobą, a przepisy które podaje są proste a dania smaczne i nie wymagające ciągłego siedzenia w kuchni:) Polecam!

Szczerze polecam poradnię JeshFresh i p. Olę. Zdecydowałam się na zapisanie 12-letniej córki z problemem nadwagi do p. Oli zachęcona wpisami innych pacjentów i naprawdę było warto. Świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przygotowała ogromną listę przepisów, które nie tylko są smaczne ale również łatwe i proste w przygotowaniu. Ta lista ciągle się powiększa, bo p. Ola podsyła na bieżąco kolejne propozycje posiłków, które są proponowane zgodnie z gustami kulinarnymi mojej córki. A co najważniejsze, dieta przynosi naprawdę świetne efekty, córka je to co lubi, nie chodzi głodna a kilogramy spadają. Naprawdę polecam !!!

Do Pani Oli trafiłam w opłakanym stanie, ledwo stojąc na nogach z powodu skoków cukru, insuliny i braku składników odżywczych. Pomogła mi wyjść z dołka, od razu zyskała moje zaufanie. To, co zasługuje na wyróżnienie to przede wszystkim bardzo sprawny i szybki kontakt mailowy, podsyłanie przepisów i otwartość na pacjenta oraz jego preferencje. Polecam z czystym sercem!

Pani Aleksandra to bardzo dobry dietetyk polecam każdemu kto ma problemy w żywieniu. Pomaga nie tylko ustabilizować wagę ciała ale także zadbać o nasze zdrowie i poprawić wyniki badań poprzez prawidłowe przygotowanie diety specjalnie pod wymagania danego klienta. Jak najbardziej polecam :)

Witam. 100% fachowiec godny polecenia:) Trafiłem do pani Oli w styczniu i jak do tej pory 10kg mniej i spora zmiana sylwetki ale przede wszystkim samopoczucia, chęci i energii! Pani Ola ma dużo fajnych przepisów i wysłuchuje cierpliwie wszystkich pytań i próśb. Polecam Jesz Fresh wszystkim którzy już wiedza ze wizyta tam to krok do zmiany życia, a nie tym którzy myślą że dostaną na tacy przepis na odchudzanie:)

Sprowadzenie nastolatka w ciagu kilku miesiecy do prawidlowej wagi to nie lada sztuka. W przypadku tak mlodego czlowieka trzeba nawiazac z nim dialog i umiec wytlumaczyc, ze dieta to nie glodzenie sie badz niedojadanie a raczej sztuka zycia i droga do zdrowia. Pani Oli udalo sie to w 100%. Moj syn sam pilnuje wyposazenia lodowki i koszyka sklepowego. Umie wskazac bledy zywieniowe u innych. To mnie, jako matke cieszy, bo wiem, że taka wiedza zaprocentuje w przyszlosci. Bardzo polecam Pani Olę, jej przepisy, elastycznosc i ciepło. I dziękuję! :)

Bardzo polecam Pani Olę, jej przepisy, elastycznosc i ciepło.
I dziękuję! :)

Z czystym sumieniem mogę polecić tę placówkę jak i usługi Pani Oli. Na początku wizyty wita człowieka pełen ciepła uśmiech Pani Oli, który zachęca do szczerego zreferowania problemu, po dokładnym wywiadzie i pomiarach otrzymujemy dietę idealnie dopasowaną do danych gustów i preferencji. Co ważne, nie jest to dieta sztywna a elastyczna - którą można przekształacać i tworzyć wiele smacznych dań - oczywiście z zachowaniem proporcji i gramatury :) a co najważniejsze - dieta przynosi efekty! Naprawdę polecam!

Bez Pani Oli to by się nie udało - spadek wagi, zmiana nawyków żywieniowych, ubranie o rozmiar mniejsze i nawet gdy dużo pracuję przy komputerze, waga spada! I najważniejsze - wcale nie chodzę głodna ani nie odmawiam sobie przyjemności w postaci słodyczy - oczywiście w granicach rozsądku. Niby takie proste, ale nie do końca. Bardzo dziękuję Pani Olu!

Bardzo miły kontakt, dieta przygotowana w terminie, Pani Aleksandra dokładnie zapoznała się ze wszystkimi moimi uwagami i przygotowała plan żywieniowy który w 100% odpowiadał moim oczekiwaniom, a do tego był smaczny a co najważniejsze przynosi pożądane efekty. Gorąco polecam do korzystania z usług pani Aleksandry zwłaszcza w zakresie porad dietetycznych dla dzieci.