Aleksandra Kubecka-Brzezinka

Trafiłam z polecenia.Jestem po paromiesięcznym ,kompleksowym leczeniu. Wielka sprawność w działaniu Pani doktor to jej wiedzą, doświadczenie i predyspozycje osobiste.Świetna organizacja gabinetu także dzięki miłym i fachowym asystentkom.Gabinet pięknie i solidnie zaaranżowany (dla mnie to też ważne.) Jestem bardzo zadowolona.Teraz kontrola za pół roku.Dziękuję

Trafiłam z polecenia.Jestem po paromiesięcznym ,kompleksowym leczeniu.
Jestem bardzo zadowolona.Teraz kontrola za pół roku.Dziękuję

Polecam z pełną odpowiedzialnością usługi Pani doktor. Najbardziej kompetentny i profesjonalny stomatolog z jakiego usług miałam okazję korzystać. Poziom świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Leczę zęby w tym gabinecie od 10 lat i nie zamierzam zmieniać. Polecam

Profesjonalizm, kompetencja i uprzejmość, a także maksymalne skupienie na pacjencie - tym charakteryzuje się gabinet dr Kubeckiej Brzezinki. Polecam.

Do gabinetu Pani Doktor Kubecka-Brzezinka trafilam z polecenia. Na moje szczescie! Dojezdzam z zagranicy juz 15 lat i wiem, ze trafialm na najlepszego stomatolga na swiecie. Zeby "skazane" na wyrwanie sa odratowane,a zabiegi przeprowadzane bardzo profesjonalnie i bezbolesnie. Wszystko na swiatowym poziomie! Mam wreszcie hollywoodzki usmiech za ktory jestem niezmiernie Pani Doktor jak i calemu zespolowi bardzo wdzieczna!! Polecam z calego serca! Ewa Selzner

Polecam z calego serca!
Ewa Selzner

Kompetenta Pani Doktor, bardzo precyzyjna i zdecydowana co daje duże poczucie, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Chodzę z synem od kilku lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Fajne podejście do synka. Polecam wszystkim znajamym ten gabinet.

Gabinet godny polecenia. Panie pracujące w gabinecie niezwykle pomocne, uśmiechnięte i bardzo profesjonalne.

U Pani dr leczymy się całą rodziną od kilku lat. Dziecko chodzi od najmłodszych lat i nigdy nie było żadnego problemu. Pani dr jak i asystentki podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie z pełną troską i zaangażowaniem. Gabinet polecam na 100%

Od lat Pani Doktor dba o zdrowy uśmiech mój, mojej rodziny, moich przyjaciół. Serdecznie polecam wizytę każdemu, kto chce bezboleśnie i profesjonalnie zadbać o zęby. W gabinecie zawsze panuje przyjemna atmosfera. Z dbałością o najmniejsze szczegóły Pani Doktor wyleczy Twoje zęby na lata.

Bardzo profesjonalna opieka dentystyczna. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie, że moja trójka dzieci jest tam bardzo dobrze zaopiekowana od najmłodszych lat. Wszystkie rzeczy są zawsze bardzo dokładnie wytłumaczone, wiem dokładnie co jest robione, jak dbać o zęby całej rodziny.