dr n. med. Aleksandra Kucharczyk

Alergolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specajalista chorób wewnętrznych i alergologii w trakcie specjalizacji z Immunologii Klinicznej. Adiunkt Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii, Alergologii i Immunologii Klinicznej.

Konsultacje dzieci od 5rż. i dorosłych w zakresie alergologii , leczenie astmy ciężkiej, pokrzywki, obrzęków naczynioruchowych, nadwrażliwości na leki, wykonuje testy alergologiczne, odczulanie.

Naprawdę świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, gorąco polecam panią doktor (choć namawianie innych pacjentów wydaje się nie w moim interesie ;).

Pani Doktor nie dość, że jest uprzejma, to jeszcze kompetentna - co dzisiaj jest rzadkością. Po 3-latach poszukiwań choroby u syna dopiero dr Kucharczyk go zdiagnozowała. Dodatkowo zleciła badania mnie i okazało się , że również jestem chora na to samo. Czujność Pani Doktor zapobiegła wielu chorobom towarzyszącym celiakii, która jest bardzo groźna dla spożywających gluten. Pani Doktor - Kochamy Panią!

Po prostu bardzo dobra i kompetenta Pani Doktor. Polecam każdemu pacjentowi

Po prostu bardzo dobra i kompetenta Pani Doktor.
Polecam każdemu pacjentowi

Pani doktor jest rzeczowa, kompetentna, stara się dociec przyczyn choroby i znajduje właściwe rozwiązania problemu. Jest młoda, pełna uroku osobistego, ale jednocześnie konsekwentna. Wywiad chorobowy prowadzony przez panią doktor nie pozostawia złudzeń co do jej kwalifikacji. Poleciłbym każdemu choremu aby to własnie u pani doktor się leczył. Nie traci czasu na pogawędki i można odnieść wrażenie, że jest zbyt "ostra".

Pani Doktor kompetentna i uprzejma, choć nieco wyniosła, bo w końcu doktor medycyny.