Aleksandra Łuczak

Piła
53,154285516,73452980 604 19 22 97

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
8 opinii

• 1

Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i poroniłam brak reakcji na problem druga ciąza też zagrożona a pani doktor wysyła mnie do pracy!!!! szok zmieniłam lekarza poprowadził mi ciąze do końca mam super córkę

• 5

ja jestem zadowolona z tego lekarza-chodzę do niej z drugą ciążą jest uprzejma, poświęca mi dużo uwagi,dużo tłumaczy :-) polecam jak najbardziej :-)

• 4

Bywałam już u różnych lekarzy ginekologów i dr A. Łuczak wzbudziła moje największe zaufanie. Jest sympatyczna i miła a przy tym bardzo kompetentna i doświadczona w swoim zawodzie.

• 3

Atmosfera w gabinecie p.Łuczakowej jest uzależnoina od tego : czy jesteś prywatnie ,czy na NFZ . Jak prywtanie to jest fajnie , miło , nie ma pospiechu ,rozmawiam o chorobie . A jak pójdę Na NFZ ...to Pani doktor jest zdenerwowana , wizyta krótka , pospiech w badaniu i rozmowie...Przykre to wszystko ...musze zmienić lekarza bo teraz mam większe kłopoty i Pani doktor CHYBA sobie nie radzi ....

• 1

Witam,nie polecam tego ginekologa.Wydaje mi się,że nie jest kompetentnym lekarzem.Mam porównanie: -pierwsza ciąża była prowadzona przez p.Łuczak,na żadne specjalistyczne badania mnie nie wysyłała,gdy na wizycie miała zaplanowane szczegółowe badanie parametrów płodu, a dziecko w tym czasie spało,to odpuszczała i nawet się nie wysiliła,żeby Maleństwo obudzić...Po porodzie poszłam do niej na kontrolę,a ona zapytała czy dziecko jest w pełni zdrowe... W drugiej ciąży zmnieniłam ginekologa(Agata Jarysz-Andryszak) i powiem szczerze p."doktor"Łuczak do pięt jej nie dorasta! Pełen profesjonalizm i wielka empatia!

• 1

Do pani ,,doktor'' trafiłam w pierwszych tygodniach ciąży. Już przy pierwszym badaniu USG stwierdziła, że ''coś'' się źle rozwija. Tylko co? Oprócz badania USG nie zbadała mnie w żaden inny sposób, nie założyła karty ciąży, nie zważyła, nie zbadała ciśnienia... Zrozpaczona zaczęłam szukać jakichś informacji w internecie, co mogłoby pomóc mojemu Maleństwu. Przy kolejnej [PRYWATNEJ] wizycie poprosiłam aby pani Łuczak przepisała mi progesteron, który pomoże mojemu Dziecku prawidłowo się rozwinąć. Poprosiłam także o zaświadczenie, że jestem w ciąży. Progesteronu mi nie przepisała, bo stwierdziła, że nie wiadomo czy mi pomoże. Zapytałam więc czy może mi zaszkodzić, odpowiedziała, że nie ale, że też RACZEJ nie pomoże. Zaświadczenie o ciąży wystawiła mi z wielką łaską, przy czym stwierdziła, że nie wie czy powinna mi je dać 'bo nie wiadomo czy z tego coś wyjdzie". Po paru tygodniach zaczęłam krwawić. Udałam się do innego lekarza. Stwierdził, że serduszko mojego Aniołka przestało bić i zapytał dlaczego nie dostałam od poprzedniego doktora PROGESTERONU. Powiedział, że gdybym go dostała moje Dziecko nadal by żyło. Chyba nic więcej nie muszę dodawać...

jest ok polecam chodze do niej od 3 lat

• 5

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat