mgr Aleksandra Majkowskamgr Aleksandra Majkowska - zdjęcie profilowe

mgr Aleksandra Majkowska

Psycholog dziecięcy

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży). Ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum Psychologiczno – Medycznym MABOR atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie pracuje w Poradni Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży, gdzie zajmuje się terapią i diagnozą rozwoju dzieci małych, przedszkolnych i wczesnoszkolnych, a także konsultacjami dla rodziców.

Beznadziejna psycholog par, niekonkretna na wszystko odpowiada, że nie może zająć stanowiska, lanie wody. Po przyjściu do gabinetu pyta "co tam u Państwa słychać" i sprawia wrażenie jakby jej zależało na tym abyśmy opowiadali całą godzinę "co u nas słychać" żeby ona nie musiała się wysilać. Chodzimy do niej już wiele miesięcy, żadnych efektów i co najważniejsze brak konkretów od Pani "Psycholog". Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto.