lekarz Aleksandra Potocka

Pani dr Potocka, to nie lekarz, to artysta. Byłem u kilku stomatologów - chyba chałupników i wmawiano mi, że mam chorobę "prezesów ", gdyż mam bardzo mocny zgryz i w związku z tym moje zęby są słabe, a Pani dr Potocka dała radę i pomimo mojego wieku, wszystkie zęby " doprowadziła"do ładu. Serdecznie polecam. Miro

Zapewniam, iż nie jest to jakiekolwiek "cukrowanie" w stosunku do Pani Doktor Potockiej. Gdy, przez naprawdę zupełny przypadek, trafiłem w Jej ręce byłem przerażony. Przerażony dotychczasowymi doświadczeniami związanymi z wizytami u stomatologów, które spowodowały w moim przypadku, wielkie problemy z zębami. Ale dzięki Pani Doktor, przerażenie wyrażone litrami potu "wylanymi" na dentystycznym fotelu, przerodziło się w zupełny brak strachu przed wizytami u stomatologa. Mówiąc wprost, Pani Doktor Potocka "zabiła' moją wielką dentofobię. Fantastyczne podejście do pacjenta, połączone z umiejętnościami i wiedzą Pani Doktor, stanowi o Jej wyjątkowości, którą potwierdza także ...

Mówiąc wprost, Pani Doktor Potocka "zabiła' moją wielką dentofobię.
Fantastyczne podejście do pacjenta, połączone z umiejętnościami i wiedzą Pani Doktor, stanowi o Jej wyjątkowości, którą potwierdza także mój syn.
Polecam tego lekarza.