lekarz Aleksandra Rycerska

1,6
1,6
2,2

Wizyta w ramach NFZ. Pani doktor była nieprzyjemna, opryskliwa, niecierpliwa. Na pytanie z czym przychodzimy i po odpowiedzi, że chcemy porządnie zbadać wzrok, obruszyła się, powiedziała, że ona zawsze dobrze bada pacjentów (w co nie wątpiłam), a gdy chciałam wyjaśnić, że chodzi mi o kompleksowe badanie z zakropleniem, badaniem dna oka itp. odpowiedziała, żebym się już lepiej do niej nie odzywała. Ton tej wypowiedzi był bezczelny. Przy zakraplaniu oczu synowi była niedelikatna. Na pytanie córki co to jest astygmatyzm, który u niej podejrzewała, odpowiedziała, żeby sobie przeczytała w internecie. Dzieci były zszokowane, do tej pory nie doświadczyły podobnej sytuacji w gabinecie lekarskim. Z powodu obecności dzieci nie powiedziałam, co sądzę o jakości tej wizyty będąc. Uważam, że trzeba pisać o takich sprawach, może jakaś refleksja pojawi się u pani doktor.

Kilka lat temu diagnoza i dobór szkieł okularowych przez Panią Doktor były bardzo dobre i miałam o niej dobre zdanie. Jednakże w obecnym czasie, pomimo zaufania, jakim ją obdarzyłam, wizyta w ramach NFZ, na którą czekałam pół roku, odbyła się w pośpiechu i przy wyraźnym zniecierpliwieniu. Miałam wrażenie, że jestem poganiana i w rezultacie szkła zostały dobrane nieprawidłowo, musiałam je zmienić. Pani doktor nie odpowiada na pytania i jest po prostu naburmuszona, tak, jakby pacjent jej przeszkadzał... Niestety, po tym przykrym doświadczeniu, nie wrócę już na kolejną wizytę.

Nie polecam korzystania z usług. Czekałam na wizytę kilka miesięcy, po czym powiedziano mi tuż przed nią, że o umówionej porze wizyta nie może się odbyć, bo lekarka ma dwa dni później planowy zabieg w szpitalu... Nic dodać, nic ująć. Po czym obiecano kontakt telefoniczny w celu przełożenia wizyty, którego oczywiście nie doczekałam. Kiedy sama zadzwoniłam, zaproponowano mi kolejne kilkumiesięczne oczekiwanie. Zrezygnowałam i odebrałam skierowanie. Nie usłyszałam nawet: przepraszam. Wcześniej korzystałam z usług pani doktor prywatnie i wówczas byłam potraktowana miło.

Leczyłam dzieci u Pani Rycerskiej. Podejście do dzieci Pani doktor nie ma wcale. Zrezygnowaliśmy po paru wizytach

Bardzo dobra lekarka. Nieomylnie i precyzyjnie dobrała szkła okularowe. Jest powściągliwa, ale kompetentna. Bardzo dobry fachowiec.