lekarz Aleksandra Sztuka

Psychiatra

Średnia ocen:5/5

17.04.2013

Polecam Panią Aleksandrę Sztukę jako lekarza psychiatrę i jako psychoterapeutę, posiada spore doświadczenie i dużą wiedzę w tym zakresie, kiedy się spotykałyśmy, Pani dr była bardzo zaangażowana w moje leczenie (chorowałam na depresję, nerwicę, stany lękowe), miałam takie poczucie że walczy o mnie i nie poddaje się, i mimo mojego dużego cierpienia fizycznego i psychicznego i braku poprawy zdrowia, nie poddawała się przez cały czas mojej terapii, szukając przyczyny i lekarstwa na nią. Dzisiaj mogę powiedzieć że proces mojego leczenia był długi ale zakończony powodzeniem :)

04.02.2013

Bardzo dobry lekarz uprzejma, wyozumiała nie wykonuje swojej pracy na czas poświęca sie pacjentowi ma dobre podejscie do dzieci polecam

17.04.2012

Wspaniała kobieta i lekarz poświęca dużo czasu jest bardzo uprzejma wzbudza zaufanie .Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty ale na długiej rozmowie .Polecam każdemu kto ma opory z wizyta u psychiatry

28.12.2011

Dziękuję za czas poświęcony mojej osobie.Zainteresowanie i uwaga była podstawą leczenia i to skutecznego leczenia. Dziękuję! M. Słabosz

M. Słabosz

09.11.2011

Jest to osoba nowoczesnie myslaca elastyczna jesli chodzi o problemy z psychika pacjenta poza tym wnikliwie wysluchuje objawow choroby i jesli chodzi o osoby tak jak ja ktore dlugo choruja dopytuje sie o najskuteczniejsze leki itp. spokojna i uprzejma.Polecilabym Pania doktor osobom ktore nie wiedza juz gdzie sie udac.MNIE POMOGLA JUZ NA PIERWSZEJ WIZYCIE ANIA

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Częstochowa"?

al. Wolności 22

Czeladź
NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
Tarnowskie Góry
NZOZ Szpital im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach- Stacjonarne i całodobowe świadczenia szpitalne
Pyskowicka 47-51
Tarnowskie Góry