Aleksandra Sztuka

Częstochowa
50,811819519,1203094515864976

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
5 opinii

Polecam Panią Aleksandrę Sztukę jako lekarza psychiatrę i jako psychoterapeutę, posiada spore doświadczenie i dużą wiedzę w tym zakresie, kiedy się spotykałyśmy, Pani dr była bardzo zaangażowana w moje leczenie (chorowałam na depresję, nerwicę, stany lękowe), miałam takie poczucie że walczy o mnie i nie poddaje się, i mimo mojego dużego cierpienia fizycznego i psychicznego i braku poprawy zdrowia, nie poddawała się przez cały czas mojej terapii, szukając przyczyny i lekarstwa na nią. Dzisiaj mogę powiedzieć że proces mojego leczenia był długi ale zakończony powodzeniem :)

Bardzo dobry lekarz uprzejma, wyozumiała nie wykonuje swojej pracy na czas poświęca sie pacjentowi ma dobre podejscie do dzieci polecam

Wspaniała kobieta i lekarz poświęca dużo czasu jest bardzo uprzejma wzbudza zaufanie .Wizyta nie polega tylko na wypisaniu recepty ale na długiej rozmowie .Polecam każdemu kto ma opory z wizyta u psychiatry

Dziękuję za czas poświęcony mojej osobie.Zainteresowanie i uwaga była podstawą leczenia i to skutecznego leczenia. Dziękuję! M. Słabosz

Jest to osoba nowoczesnie myslaca elastyczna jesli chodzi o problemy z psychika pacjenta poza tym wnikliwie wysluchuje objawow choroby i jesli chodzi o osoby tak jak ja ktore dlugo choruja dopytuje sie o najskuteczniejsze leki itp. spokojna i uprzejma.Polecilabym Pania doktor osobom ktore nie wiedza juz gdzie sie udac.MNIE POMOGLA JUZ NA PIERWSZEJ WIZYCIE ANIA

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny