lekarz Aleksandra Szymczak

Serdecznie polecam, byłam już na kilku wizytach. Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i godną zaufania jak i polecenie lekarką. Z pewnością pomoże każdej z Nas, sprawia że cały stres znika, jeszcze raz polecam każdej tak uprzejmą i miłą Panią doktor

Pani doktor bardzo przemiła i pomocna również bardzo delikatna i ciepla osoba polecam z całego serca

Jak na chwilę obecną jestem pełna zachwytu i podziwu. .. jestem narazie na etapie oczekIwana na pierwszą wizytę, ale Pani doktor wywarła na mnie rewelacyjne wrażenie :) przez sms starała się mi pomóc i przybliżyć temat ciąży itp. Pomimo ogromnej liczby pacjentów znalazła czas i dla mnie :) jest rewelacyjna :)

Bylam wczoraj na pierwszej wizycie u pani doktor i z checia zostalabym dluzej!! Byla tak przemila i usmiechnieta ze rozluznilam sie przy niej i nie stresowalam sie przy zadawaniu krepujcych pytan. Pani Szymczak chetnie i wyczerpujaco na nie odpowiadala ze wiem juz wszystko. Zadbala o mnie i jestem pewna ze od teraz jest to moj ulubiony lekarz do ktorego bede sie wybierac. Jestem bardzo zadowolona z niej i jestem w stanje stwierdzic ze to najlepszy lekarz jakiego udalo mi sie poznac. Wszystkim serdecznie polecam tego ginekologa :))

Pani ginekolog najlepsza z możliwych. Prowadziła moją ciążę, dmucha na zimne, wyczerpująco odpowiada na pytania, bardzo spokojna, cierpliwa, wiecznie uśmiechnięta. Polecam ! :)

ktoś mógłby podać prywatny kontakt do Pani doktor? byłam ponad 2 lata temu, jestem zadowolona, ale zagubiłam numer :(

Najlepszy lekarz w powiecie chodzieskim :)

Najlepszy lekarz w powiecie chodzieskim :)

prowadziła mi obie ciąże i jestem bardzo zadowolona

prowadziła mi obie ciąże i jestem bardzo zadowolona

Miałam ten zaszczyt, że Pani Doktor była obecna podczas porodu dwojga moich dzieci. Ostatni poród miał miejsce niespełna dwa tygodnie temu. Obydwa porody były indukowane. Jest to prawdziwy lekarz, lekarz z powołania. Delikatność, poszanowanie godności ludzkiej, szacunek, niesamowita wrazliwość, cierpliwość i autentyczna troska plus piękny uśmiech :) to główne cechy Pani Doktor. Jak wspomniałam, obydwa porody były indukowane. Ta Pani zawsze wyczerpująco odpowiadała na pytania, nigdy nie zrobiła niczego, zanim nie wyjaśniła mi co będzie robić i w jakim celu, tłumaczyła do czego użyje narzędzi. Czułam sie naprawdę bezpiecznie. Cierpliwie się wszystkiemu poddawałam, bo ufałam Jej i bez obaw powierzyłam jej bezpieczeństwo mojego dziecka. Razem z innymi pacjentkami uwielbiałyśmy kiedy Ona była na dyżurze :) Żałuję, ze dopiero teraz dowiedziałam się ile Pani Doktor bierze za prywatna wizytę, gdyż słyszałam, ze 70 zł więcej, niz jest to podane w opiniach. Całą ciążę chodziłam do innej pani ginekolog prywatnie (wizyta 100 zł) i nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, otwartością, serdecznością i dobrocią... To był raczej "deal". Już wiem do kogo teraz będę chodzić :)
Uważam, że Pani Szymczakjest nie tylko najlepszą Pani Doktor w Chodzieży. To jeden z najlepszych lekarzy praktykujących w ogóle. Mieszkałam w kilku miastach Polski, jak również poza granicami naszego kraju, ale takich Ludzi i takich Lekarzy zarazem mogłabym policzyć na palcach jednej ręki. Jednak chwała Bogu, ze są i ich oddanie tak bardzo służy ludziom, przywraca wiarę w drugiego człowieka, w "system" zdrowia publicznego...

Polecam, po 4 latach starań wreszcie jestem w ciąży. Żaden inny lekarz nie potrafił mi pomóc łącznie z profesorem z Poznania, specjalistą od niepłodności.