Aleksandra Tomczak wolska

Pani Doktor bardzo sympatyczna, rzeczowa, wysłucha, posiada najnowszą wiedzę medyczną. Chodzę do niej z 2 dzieci i jestem bardzo zadowolona, polecam jak najbardziej 😊

Do Pani dr chodzę z synem od ok6 lat, drugie dziecko również jest pod jej opieką. Pani dr jest rzeczowa, dokładna, cierpliwa. Zawsze wszytsko dokładnie wytłumaczy. Nie faszeruje lekami bez potrzeby. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Jestem bardzo zadowolona, ale pani doktor zmieniła miejsce pracy czy ktoś wie może gdzie pani doktor teraz przyjmuje????

Po raz kolejny Pani doktor trafia przysłowiową kulą w płot. Być może dlatego, że zgłosiliśmy się z dzieckiem na całodobowy dyżur ( usłyszeliśmy pytanie, czy aby napewno nie mogliśmy dostać się do pediatry za dnia....). Nie mniej jednak, Pani doktor wyraźnie zbagatelizowała sygnały świadczące, że dziecko nie złapało wirusa, ale kolejną z rzędu anginę. Typowe objawy ( przy siódmej anginie każdy rodzic po wie na co szczególnie zwrócić uwagę). Dziecko wyszło z gabinetu z .... o zgrozo... sambucolem i neosine... Tymczasem to była ostra angina ropna i gigantycznie powiększone, zapalone węzły chłonne. Ponieważ to druga taka sama pomyłka nie byłabym skłonna polecać Pani doktor innym rodzicom. Być może u swoich stałych pacjentów takie pomyłki się nie mają miejsca, ale to nie tłumaczy opieszałości i kompletnego braku wsłuchania się w uwagi rodziców.

doskonały lekarz , kompetentny , kompleksowy i ludzki, świetne podejście d dziecka , cierpliwy i wiarygodny

Najlepszy pediatra. U Pani Oli lecze dwójke moich dzieci i nie zmieniłabym nazadnego innego lekarza. Jedyny problem to taki ze bardzo trudno jest się do niej dostać - ale to zdecydowanie wina placówki, gdyz jest to jedyny kompetenty pediatra tam przyjmujący - dodam, że w nagłych przypadkach nigdy nie odmówiła przyjęcia chorego dziecka

Nie znałam w Katowicach żadnego lekarza i przypadkiem trafiłam do Dr Wolskiej. Obecnie polecam ją każdemu. Spokojna, cierpliwa. Wytłumaczy i wysłucha. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziecko to kolejny pacjent, którego Pani Doktor tylko chce załatwić. Jak są problemy, nagła choroba to już szukaj sobie innego lekarza, Pani Doktor nie ma czasu.

cierpliwa, dobre podejście do dzieci, nie zaleca niepotrzebnych leków, wg mnie bardzo kompetentna

niewlasciwy czlowiek na niewlasciwym miejscu.

niewlasciwy czlowiek na niewlasciwym miejscu.