Aleksandra Wawrzenczak-Hyzy

Kutno
52,23061819,364278

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.45
9 opinii

Omijać szerokim łukiem. Antypatyczna, nieuprzejma baba

odmówiła skierowania na rezonas głowy, zdobyłam od innego lekarza, okazało się ze mam oponiaka i czekam na operację. Życzę jej duzo zdrowia, oby nie musiała prosić o skierowania na badania

ja panią Olę chwalę nie spotkałam od niej szyderczych uwag tak jak poprzednik napisał uśmiałam się.bardzo mi pomogła załatwiła mi badania w szpitalu w Poznaniu ,zaproponowała leki uspakajające była dla mnie miła nigdy nie wyganiała,ufałam jej.będę ją chwalić

uważa że chory w wieku 30 lat sam się wyleczy jak masz 30 lat to nie możesz mieć chorego kręgosłupa widocznie symulujesz okropny babsztyl

okropieństwo,nigdy więcej nie pojde do tej pani.czekałam 2 miesiace w cierpieniach i bolach na wizyte i poprostu niczego sie nie dowiedzialam co mi dolega.najlepiej isc prywatnie.jak zapłacisz tobedziesz żył.tak niestety u nas jest.nie polecam tej pani neurolog.masakra poprostu.

Totalna porażka- pani "doktor" strasznie niemiła, niekompetentna na dodatek szydząca z ludzkich dolegliwości , potraktowała mnie jakbym symulowała i wymyślała sobie chorobę. Na koniec wizyty po szyderczych docinkach i usmiechach powiedziała ze nie wie co mi jest i kazała iśc do innego neurologa!!! Nikomu nie polecam!!!

super pani doktor-kompetentna.przemiła.Wysłucha,wytłumaczy,daje chorym wiarę i nadzieję .

Uważajcie na nią!!! Nie ma pojęcia co to znaczy NAPRAWDĘ chory człowiek!

trafne rozpoznanie,mila ,super podejscie do pacjenta ,kompetentna-lekarz z powolania

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny