lekarz Aleksandra Wawrzenczak-Hyzy

2,4
2,2
2,6

03.04.2013

Omijać szerokim łukiem. Antypatyczna, nieuprzejma baba

Omijać szerokim łukiem.
Antypatyczna, nieuprzejma baba

16.02.2013

odmówiła skierowania na rezonas głowy, zdobyłam od innego lekarza, okazało się ze mam oponiaka i czekam na operację. Życzę jej duzo zdrowia, oby nie musiała prosić o skierowania na badania

27.02.2012

ja panią Olę chwalę nie spotkałam od niej szyderczych uwag tak jak poprzednik napisał uśmiałam się.bardzo mi pomogła załatwiła mi badania w szpitalu w Poznaniu ,zaproponowała leki uspakajające była dla mnie miła nigdy nie wyganiała,ufałam jej.będę ją chwalić

24.02.2012

uważa że chory w wieku 30 lat sam się wyleczy jak masz 30 lat to nie możesz mieć chorego kręgosłupa widocznie symulujesz okropny babsztyl

29.09.2011

okropieństwo,nigdy więcej nie pojde do tej pani.czekałam 2 miesiace w cierpieniach i bolach na wizyte i poprostu niczego sie nie dowiedzialam co mi dolega.najlepiej isc prywatnie.jak zapłacisz tobedziesz żył.tak niestety u nas jest.nie polecam tej pani neurolog.masakra poprostu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kutno"?

Staszica 10 lok. 36

Sowińskiego 8

NZOZ NEUROMEDICA
ul. piotrkowska 204-210
Łódź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego"
Kościuszki 52

Medyczna 8