lekarz Aleksandra Wierzbickalekarz Aleksandra Wierzbicka - zdjęcie profilowe

lekarz Aleksandra Wierzbicka

Neurolog dziecięcy, Lekarz rodzinny, Pediatra

2,9

Pani Doktor to osoba kompetentna. Wystarczająco dużo czasu poświęca na tłumaczenie choroby, trafnie stawia diagnozy. Jest bardzo miła i uprzejma. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Nie ma problemu ze skierowaniami.To lekarz godny polecenia.

Kompetentna, uprzejma wobec pacjenta. Kompleksowo podchodzi do problemu, trafne diagnozy, nie ma problemu ze skierowaniami.

Niestety minęła się z powołaniem. Przychodzę do niej z 2 letnim dzieckiem a ona że nie ma czasu dla pacjentów nie swoich. Tłumaczę że mieszkam za granicą i jestem ubezpieczony w innym kraju ale mam kartę europejską - nie nie ma czasu dziecko dusi się kaszlem i tyle. To pytam a prywatnie? kasa nie gra roli dziecko najważniejsze. To ona odpowiada ze nie wie kiedy będzie miała czas. To ja mam wiedzieć? Latem jak u niej byłem spytać czy gdyby coś się stało to przyjmie. TAK OCZYWIŚCIE O KAŻDEJ PORZE ...

To ona odpowiada ze nie wie kiedy będzie miała czas. To ja mam wiedzieć?
Latem jak u niej byłem spytać czy gdyby coś się stało to przyjmie. TAK OCZYWIŚCIE O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY.
A dziś to jedź sobie do szpitala, chetnie ale tam zlikwidowali oddzial dziecięcy i co do ortopedy mam iść?!!!!

Cisną się nieco inne słowa na usta ale nie wypada...

Lekarz godny polecenia. Nie podchodzi obojętnie do problemów pacjenta. Dokładna w badaniu.Bardzo spokojna i zrównoważona.

dziwna ta Pani doktor, najpierw powiedziałam wszystko o dziecku, a później ona powtórzyła do mnie to samo i na tym się skonczyło

Nie polecam!!! Szkoda słów. Zmieniam lekarza rodzinnego, ponieważ pani doktor jest niekompetentna, apatyczna,sarkastyczna.Nie pomaga, wręcz szkodzi pacjentom. Moja wizyta u niej to istny skecz kabaretowy. Jest wielu dobrych lekarzy w Świebodzinie, którzy poważnie podchodzą do sprawy. Pozdrawiam

zdecydowanie odradzam ! doprowadziła moją siostrę do śmierci własnym lenistwem i nieodpowiedzialnością a dodam że to była sprawa neurologiczna ! więc z niej taki neurolog dziecięcy jak ze mnie baletnica ! najgorsza baba jaką spotkałam, niesympatyczna i opryskliwa. Powinna pracować w zakładzie karnym jako kat !

Zdecydowanie nie polecam. Antypatyczna, z humorami. Leczenie na tzw. "nosa', który niestety zawodzi, a przecież chodzi o zdrowie dzieci. Nie warto ryzykować.

zdecydowanie odradzam. przychodząc na wizytę sama szukam przyczyny choroby, podsuwam możliwości badań. pani doktor z ociąganiem wypisuje skierowania, jednak później przypisuje sobie pomysły " to mogło być przyczyną". dziecko zapisane do niej, jednak od jakiegos czasu leczone prywatnie u innych lekarzy, u których dostaje inne leki a nie jak u pani doktor ( całay czas to samo)

Fantastyczny lekarz, z czystym sercem mogę polecić! Kiedy potrzebowałam nagłej konsultacji neurologicznej po urodzeniu synka i nie mogłam się dodzwonić- sama oddzwoniła, choć była na urlopie. Umówiła mnie na możliwie najszybszą wizytę. Gdy synek był pod jej opieką, była o niego spokojna, bo wiedziałam, że jest w dobrych rękach. Jest bardzo kompetentna, nie spieszy się, wszystko dokładnie tłumaczy. Dziękuję Pani Doktor za zdrowego synka:))