lekarz Aleksandra Wołejsza

Neurolog dziecięcy

Absolutnie nie polecam. Szkoda czasu na wizyty u tej lekarki. Umawia się na wizyty na konkretną godzinę, a praktycznie za każdym razem jest spóźniona. Tłumaczenia lakoniczne, nieprofesjonalne podejście do maluszków, unika jak może wypisywania skierowań na NFZ. Mojemu dziecku wypisała z wielką łaską, na moją wyraźną prośbę skierowanie na USG głowy (a powinna to sama zaproponować bo w wypisie ze szpitala, który zresztą czytała, była adnotacja, że trzeba wykonać USG OUN), po czym przy następnej wizycie się pytała z irytacją gdzie są wyniki, bo ona sobie zapisała że wydała skierowanie i że mamy przyjść z wynikami! Oczywiście, mieliśmy je zrobione.
O dziecku (4 miesiące, wcześniak) stwierdziła, że wszystko w porządku i, że nie jest potrzebne skierowanie na rehabilitację tylko konsultacja prywatna odnośnie pielegnacji!!!
Na szczęście 2 dni wcześniej mieliśmy wizytę certyfikowanej fizjoterapeutki i wiedzieliśmy, że dziecko ma kręcz i, że trzeba to wyrównać jak najszybciej (ćwiczenia po 45 min. dziennie), a skierowanie na rehabilitację dostaliśmy już przy wypisie ze szpitala po porodzie...
Na wstępie pyta się o imię dziecka, po czym w trakcie badania mówi jak do chłopca i upewnia się pytaniem że to chłopak, a kiedy otrzymuje odpowiedź, że to dziewczynka, to zagląda dziecku do pampersa, żeby sprawdzić. Tragedia.
Jak dla mnie porażka. Stanowczo odradzam.

Nie polecam tej Pani doktor żadnemu dziecku! Po wejściu do gabinetu stwierdziła, że mój synek jest chyba wcześniakiem, tylko dlatego że jest drobnej postury... Następnie przeszła do badania. Wiadomo, że badanie neurologiczne nie należy do najprzyjemniejszych badań dla dziecka, ale jednak jakieś podejście należy mieć. Zaczęła go szarpać oczywiście synek zaczął płakać później pobujała nim na boki i stwierdziła że ma " nieaktywną lewą rączkę " tutaj specjalnie cytuje te słowa, ponieważ są one kluczowe. Kazała mu zabrać dwa klocki i stukac jednak gdy dziecko płacze i czuje się niepewnie to logiczne, że nie ma wtedy ochoty na zabawę i tak też było w tym przypadku zwłaszcza że te klocki były małe i żółte kompletnie nie zachęcające dziecka do zabawy... synek płakał i nie zabrał tych klocków, a ja powiedziałam że póki co nie bawi się w ten sposób w domu. Pytała czy miał jakieś zmiany na mózgu, mówiłam że w szpitalu miał robione usg główki i było wszystko okej. Stwierdziła, że jeśli nie zabrał tych klocków to ma NIEAKTYWNĄ RĄCZKĘ i już od dawna powinien być pod opieką neurologa i dziwi się, że jeszcze nie chodzimy ,a z rozwojem jest na 4 miesiące, a był u tej Pani jak miał 8 miesięcy.. Nie chce mówić ile stresu mieliśmy po wizycie. Synka obserwowałam na każdym kroku rączką ładnie się bawił ale oczywiście poszłam dla świętego spokoju do lekarza neurologa prywatnie i co się okazało.... dziecko zdrowe..rączka aktywna jak najbardziej. Dlatego bardzo przestrzegam przed tą panią bo według mnie ona w ogóle nie powinna pracować z dziećmi to że ma zły dzień nie powinien wpływać na wizytę.. Doczytalam po wizycie co oznacza, że dziecko ma nieaktywną rączkę i diagnoza okazala straszna. Tyle ile miałam stresu zanim poszliśmy na prywatną wizytę to ja dziękuję....Z czystym sumieniem NIE POLECAM

Nie polecam! Dziecko wzięła za rączki 3 miesiące nie całe i nie podniosło główki (dodam ze tylko przy niej w domu podnosi jak ja go tak łapie ) nóżek przy niej w górze nie trzymało w domu trzyma. A co najlepsze ze stwierdziła ze takie dziecko już ma łapać zabawki a dziecko o takim czasie łapie to co ma obok siebie. Od razu wysłała do owi potok na rehabilitację która jest mu nie potrzebna. Zdenerwowala mnie tylko nie potrzebnie ze dziecko chore az mnie głową rozbolala z nerwów wychodząc od niej z gabinetu.

Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem I przede wszystkim madrym czlowiekiem. Ma bardzo duze doswiadczenie, stawia sluszne diagnozy I zawsze sluzy rada, takze przez telefon. Jest najlepszym lekarzem jakiego dotad spotkalam w zyciu. Goraco polecam.

Odradzam wizyt u tej Pani nie ma podejścia do dzieci nie powinna być lekarzem. Mojego 6 miesięcznego dziecka nazwała że ma niepoukładane w głowie a pod koniec wizyty potrząsnęła i powiedziała "co ty dziecko robisz". Diagnozę jaką postawiła po szczegółowych badaniach nie potwierdziła się. Nie wiem skąd są pozytywne opinie o tej Pani może sama pisze.

Jest świetną doktorką, chodzę do niej już od kilku lat, zawsze poświęca mi dużo czasu, jest jak z "powołania".

Zdecydowanie odradzam, nie dość że pani doktor spóźniła się 50 min to do tego mało uprzejma - byłam z 7-mio tygodniowym dzieckiem wizyta zajęła nam niecałe 10 min pani doktor podciągnęła małego za rączki zmierzyła obwód głowy i postukała w kolanka - powiedziała ze nie wszystko ok i kazała przyjść za dwa miesiące - rzecz jasna już do niej nie wróciłam

Bardzo miła ,przyjęła synka zaraz na drugi dzień po wykonanym telefonie,miła , zawsze odbiera telefon ,polecam.Wizyta prywatna na luzie, syn i ja czuliśmy się jak byśmy znali panią doktor od zawsze.

Nieznam osobiście lepszego lekarza!poza tym że ma niesamowitą wiedzę to podchodzi do człowieka tak jakby znała Go od dawna.Byliśmy śmiertelnie wystraszeni chrobą naszej córeczki a Ta anioł kobieta poświęciła nam całą godzinę (zaznaczę że na ubezpieczalnię).Wytłumaczyła wszelkie niejasności a co najważniejsze dodała nam tyle wiary i nadziei w zdrowie naszego dziecka.DZIĘKUJEMY!!!

to nie uprzejma baba która bzdury plecie nie patrząc na dobro dziecka jak i rodzica. na wizycie prywatnie nie pozwoliła mojemu synowi dotykać rzeczy które leżały układanki itp. powiedziała że to jest dla dzieci normalnych i do edukacji a nie dla takich jak mój syn kretynka na dzień dzisiejszy mój syn chodzi do klasy o szkoły podstawowej i jest normalny NIE POLECAM