Aleksandra Wontor-Buksińska

Częstochowa
50,811819519,1203094

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.75
6 opinii

Pani doktor bardzo profesjonalna, 2 wizyty i widzę postęp w leczeniu. Mam nadzieję, że szybko wrócę do zdrowia. Gorąco Polecam !

Lekarz nie musi szczerzyć zębów do pacjenta.Powinien w fachowy sposób zbadać.postawić diagnozę lub skierować na badania.Ten lekarz umie powiązać objawy z chorobą.Podczas badania kolonoskopii usunęła mi polipy.jestem w grupie ryzyka.moja mama umarła na raka żołądka gdyż lekarz postawił złą diagnozę.

Nie polecam tej doktorki, brak zaangażowania, czasu bardzo słabe podejście do pacjenta, jedyne co potrafi to dać wizytówkę aby iść do niej prywatnie

kompetencji nie ocenię ponieważ ilość poświęconego czasu to chyba rekord w sprincie, tłumaczenie choroby - brak, uprzejmość - kolejny rekord, w chamstwie tym razem. godny polecenia - jak najbardziej, już robię listę wrogów. Zawiedziony pacjent.

Wizyta u tej Pani to jeden wielki żart, brak czasu dla pacjenta, olewające podejście i niekompetencja w przepisywaniu leków. Nie polecam, być może gdyby była to wizyta prywatna wyglądałaby inaczej.

Bardzo przemiła Pani doktor,polecam.Jest lekarzem z powołania,doradzi,pomoże,nie zostawi pacjenta bez pomocy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny