lekarz Aleksandra Wontor-Buksińska

Gastroenterolog

Sławek

26.06.2015

Ponieważ jestem wybredny, jeśli chodzi o lekarza uważam, że wszystkie złe opinie są dla lekarki krzywdzące. Ja poszedłem z tzw. polecenia. I nie zawiodłem się!!! Kompetentna, przemiła i fachowa. A wierzcie nie chodzę do byle kogo! Polecam w 100%. Ci co piszą źle to z pewnością malkontenci!!!

Michał

23.12.2014

Pani doktor wie na czym polega jej praca, okazało się że nie jest potrzebne wielomiesięczne leczenie. POLECAM.

Weronika

25.08.2014

Pani doktor bardzo profesjonalna, 2 wizyty i widzę postęp w leczeniu. Mam nadzieję, że szybko wrócę do zdrowia. Gorąco Polecam !

Maja

31.07.2014

Lekarz nie musi szczerzyć zębów do pacjenta.Powinien w fachowy sposób zbadać.postawić diagnozę lub skierować na badania.Ten lekarz umie powiązać objawy z chorobą.Podczas badania kolonoskopii usunęła mi polipy.jestem w grupie ryzyka.moja mama umarła na raka żołądka gdyż lekarz postawił złą diagnozę.

Sylwia

28.04.2014

Nie polecam tej doktorki, brak zaangażowania, czasu bardzo słabe podejście do pacjenta, jedyne co potrafi to dać wizytówkę aby iść do niej prywatnie

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Częstochowa"?

"MEDYK"
al. Wolności 22