Alfred Kopras

2,2
1,8
1,8
1,9

Byłam pacjentką dr w szpitalu w Puszczykowie. Bardzo wysoka kultura osobista, badanie, mimo że w warunkach SOR, było przeprowadzona z dużą dbałością o mój komfort. Doktor dokładnie mi wytłumaczył specyfikę mojego schorzenia i dalsze postępowanie. Jestem zdziwiona tą ilością negatywnych komentarzy.

Jestem zdziwiona tą ilością negatywnych komentarzy.

Nie jest to lekarz otwarty I nie jest wylewný do pacjenta ..ale bardzo skupiony w tym co robi.. w efekcie koncowym leczenia - wyszłam bez szwanku I poskładana , i juz na długie lata cieszę się dobrym zdrowiem....jest znakomitym specjalista, postawił mnie na nogi i dzięki doktorowi zyje I cieszę się dobrym zdrowiem .wielkie dzięki panie doktorze.

Z takich chamstwem i brakiem profesjonalizmu dawno się nie spotkałam. Człowiek bez serca, nie powinien być lekarzem bo w ogóle nie ma podejścia do ludzi. Nie polecam nikomu

Długo zwlekałam z dodaniem opinii, ale pomimo mojej wielkiej empatii dla wszystkich stworzeń na tym świecie i zrozumienia dla ich osobistych problemów, których nie znam, z przykrością dołączam się do negatywnych opinii o panu Koprasie. Pan doktor niestety nie skupia się na chorobie, jest arogancki i agresywny w słowach, krzyczy. Pacjent do lekarza przychodzi po pomoc, a w tym przypadku otrzymuje zimny prysznic w postaci wymówek, oskarżeń i presji dotyczących niekompletnej dokumentacji, tak jakby celem wizyty było poniżenie pacjenta, a najważniejszym celem wizyty kompletna dokumentacja (dodam ,że dostępna w szpitalu , w którym odbyła się wizyta). Nie ma najmniejszego współczucia i zrozumienia dla chorego. Z gabinetu pana doktora wyszłam załamana , rozczarowana w poczuciu naruszenia mojej godności osobistej. Poza tym pan doktor w kartotece pacjenta wpisuje swoje osobiste odczucia w dodatku niezgodne z prawdą i nie związane z chorobą i procesem leczenia, co będę jeszcze wyjaśniać.

Cechą charakterystyczną Pana doktora to wypytywanie pacjenta w jaki sposób dostał się do poradni. Ledwo pisze na komputerze historię choroby. Ogólem nie udziela żadnych informacji. Nie jest zainteresowany pacjentem. Trzeba mieć pecha aby na niego trafić.

Okropny to malo powiedziane!!!nie powinien byc lekarzem!!!!z takim chamem nigdy w zyciu sie jeszcze nie spotkalam!nie polecammmm!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo nieuprzejmy lekarz, potrafi upokorzyć pacjenta któremu zalecono spokój bezpośrednio po zabiegu.

No cóż muszę się zgodzić z opinią większości. To najbardziej gburowaty i chamski lekarz o jakim słyszałem. Jedna gwiazdka to w większości kategorii zbyt dobra ocena. Tego lekarza nie polecam nikomu i zdaje się nie tylko ja.

Całkowicie się zgadzam z większością komentarzy. Byłem u tego gbura i okazał się zwykłym chamem .Od tego człowieka nie można oczekiwać żadnej pomocy. Chyba że za pieniądze to pewnie tak.Szkoda nerwów na takich śmieciów .Odradzam stanowczo każdemu kontaktu z takim czlowiekiem.

podzielam opinie poprzedników wizyty u dr. kopara - może kompetentny, ale jednak do pacjenta ustosunkowany jest jak do zła koniecznego. Jako pacjent powinienem znać opinię o przebiegu choroby, rokowaniach, oraz przebiegu dalszego leczenia. Niestety, nic o tym nie wiem po ostatniej wizycie! Może w trakcie wizyty w prywatnym gabinecie - wizyta może wyglądać zgoła odmiennie!!

o przebiegu choroby, rokowaniach, oraz przebiegu dalszego leczenia.
Niestety, nic o tym nie wiem po ostatniej wizycie!