lekarz Alfred Niewiem

Dwa razy trafiłam na tego lekarza. Pierwszy raz kiedy zostałam skierowana przez mojego lekarza prywatnego na biopsję szyjki macicy, nadanie wykonał bardzo kompetentnie, teraz po pół roku przez przypadek znowu tezn sam lekarz robił Cytologię i wpspomnial przy tym że bez względu na wynik powinnam takie badanie robić regularnie co pół roku. Nie wiem czy bym prowdzila u niego ciąże ale jeśli chodzi o dotychczasowe doświadczenie to nie mam złych odczuć, gorzej wspomonm pierwszy poród z 100 letnim z wyglądu lekarzem z Jastrzębia Zdroju, jemu gęba od durnych docinek się nie zamykała.

Specjalista dość ekscentryczny. Nie jest typem grzecznego doktorka. Ma dość specyficzne poczucie humoru, które może okazać się dla niektórych pacjentek trudne w odbiorze. Dużo czasu minęło, zanim po stracie dziecka i bardzo traumatycznych doświadczeniach z przeszłości, zdołałam mu zaufać...Było jednak warto. Jestem mu wierna od prawie dekady i nie żałuję. Jego szybka interwencja sprowadziła na świat moje dziecko, całe i zdrowe. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trzeba jednak przebić się przez mur nie zawsze fortunnych komentarzy i dowcipów, aby przekonać się, że jest świetnym lekarzem. Można się z nim skontaktować ...

Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trzeba jednak przebić się przez mur nie zawsze fortunnych komentarzy i dowcipów, aby przekonać się, że jest świetnym lekarzem. Można się z nim skontaktować także poza godzinami pracy, oddzwania w razie potrzeby.
Warto. Naprawdę. Warto. Także z uwagi na przemiłą i kontaktową położną w rejestracji.
Jedyne, co mi przeszkadza to niepunktualność. Dość częsta, za częsta.

Witam serdecznie ! Spotkałam sie dziś na wizycie z bardzo sympatycznym Lekarzem ,Nie ma mowy o jakimkolwiek stresie bardzo serdecznie Polecam 👍Daje ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Pozdrawiam 🥰Agnieszka

Tragedia. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo troskliwy lekarz. Chodzę z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona. Wizyty bez stresowe bardzo delikatny. Gabinet wydaje mi się świetnie wyposażony.

Za namową mojej żony "cukiereczka", poszedłem do pana Alfreda po poradę, gdyż mam krępujący problem z przerostem prostaty a to nam przeszkadza w małżeństwie. Mam przeszło 40 lat i załamałem się. Pan Alfred doradził mi wizytę u urologa i tam dopiero otrzymałem pomoc, zrobiono operację, wyprostowano mi prostatę. Pielęgniarki były zachwycone !

Dobry lekarz i fachowiec to widać.Dopiero on stwierdził u mnie tyło zgięcie macicy co mnie zdziwiło że reszta lekarzy nie wiedziała?Faktycznie czasami palnie coś w stylu "dziecko"czy "aniołku"do laski po 30-stce ale to można wybaczyć.Co do położnej to nie powinna wchodzić do gabinetu jak jest badana pacjentka ja poprosiłam żeby wyszła ,gdyż sytuacja była dla mnie krępująca.

Naprawdę warto polecić. W moim wypadku bardzo skuteczny. Moje koleżanki też są z niego zadowolone

POLECAM! :) Jestem jego pacjentką od 6 lat i jestem bardzo zadowolona!

POLECAM! :) Jestem jego pacjentką od 6 lat i jestem bardzo zadowolona!

Z czystym sumieniem polecam!!!!!!!!!!!!! Naprawdę w swojej dziedzinie skuteczny. W końcu jestem w ciąży. hura