1,5
1,3
1,2

Nie polecam z całego serca. Wejdziesz tylko do gabinetu a on "z oczu" odrazu widzi tylko covida.

Nie polecam z całego serca. Omijajcie gabinet tego pseudo pediatry z daleka. Nie dość ze widzi tylko COVID potrafi testować dziecko co 2 dni a przy każdym negatywnym wyniku stwierdza ze nieważne ze wynik negatywny on wie ze dziecko jest pozytywne. Jest chamski i obwinia tylko rodzica za chorobę dziecka. Kiedy przyszłam na osluchanie oskrzeli dziecka ( stwierdzone zapalenie ) dostałam OPR ze leki nie maja jeszcze czasu zadziałać a ja codzień przychodzę. Gdy kolejnego dnia nie przyszłam żeby dać czas na działanie leków okazało sie zapalenie płuc i 8 dni leczenia szpitalnego. W trakcie badania kazał dziecku założyć na twarz bluzkę ( z katarem, kaszlem, duszące sie ) żeby przypadkiem nie zaraziło doktora Covidem którego test był ujemny. Postawa doktora- dramat.

Jeden z tych "lekarzy", dla którego wszyscy mają Covid, z tym, że pan Rajczyk to wersja FORTE. Boli Cie gardło - masz Covid, boli Cię ucho - masz Covid, boli Cię zwieracz - masz Covid. Diagnozę uzależnia od tego, na co się szczepiłeś. Szczepiłes się na Covid - masz grypę, szczepiłeś się na grypę - masz Covid. Nie szczepiłeś się wcale - masz Covid. Obojętnie z jakimi objawami przychodzisz. Diagnozę potrafi wystawić po jednym spojrzeniu na pacjenta. Według niego córka miała Covida 2 razy w przeciągu 2 miesięcy, na co za każdym razem zapisał antybiotyk mówiąc, że to nie zaszkodzi, mimo, iż kilka miesięcy wcześniej stwierdził, że na Covida nie ma lekarstwa. W obu przypadkach konsultowaliśmy się z innymi (normalnymi-niecovidowymi) lekarzami, gdzie diagnozy były też normalne-niecovidowe, takie jakie i pan Rajczyk stawiał przed czasami pandemii.
Przyjęcie 3-letniej córki uwarunkował wykonaniem córce bezpłatnego testu na Covid (i to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć), ale opiekun (nieszczepiony), który z nią przyjdzie też musi się u niego przetestować i jeszcze za to zapłacić 120zł uważam za nielegalne. Zasięgnąłem opinii Rzecznika Praw Pacjenta oraz Ministerstwa Zdrowia, gdzie potwierdzono mi, że opiekuna przychodzącego z dzieckiem-pacjentem do placówki świadczącej usługi NFZ obowiązuje jedynie maseczka. Ciekaw jestem tylko ilu ludzi dało się na to nabrać i zapłaciło za test...

Ten lekarz to jakieś burak krowy powinien leczyć a nie za dzieci się bierze zero kultury NIE POLECAM

Masakra, poprostu jakaś masakra!!! Jak ktoś taki jak ten pseudo lekarz może leczyć ludzi?? Omijajcie z daleka tego typa!!! Prostak, Cham, Niewychowany!!! Stanowczo nie polecam!!

Omijajcie z daleka tego typa!!! Prostak, Cham, Niewychowany!!!
Stanowczo nie polecam!!

Podpisuję się z zamkniętymi oczami, ten lekarz to kompletny idiota, mieliśmy ochotę wyjść w połowie wizyty, bo tych herezji nie dało się słuchać. Inny lekarz po zbadaniu dziecka stwierdził, że jego diagnoza to kompletna bzdura, bezpodstawna. Sterydy wciska jak cukierki. Całe szczęście, że nie wyraziliśmy zgody na jego "leczenie", bo byłaby tylko szkoda dla dziecka. Gbur, prostak. Lekarz? Rowy czyścić panie alfredzie, a nie do pacjentów. Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę, wypowiada się z pogardą O LUDZIACH. Okropny. Moja opinia i tak jest zbyt delikatnie wyrażona, i bez szczegółów co do jego komentarzy, od których włosy się jeżą na głowie!

Pan doktor to chyba jest niespelniony w zyciu i zawodowo,bo co z tego ze wiedze ma jak jest chamski,bezczelny i gburowaty.Skutecznie odstrasza od siebie malych pacjentow i ich rodzicow.Na pogotowiu siedzi w gabinecie jak za kare i dopiero jak zobaczy ze ktos nie pozwoli sobie na takie zachowanie jakie ma w zwyczaju to dopiero spuszcza z tonu.Rodzice przychodza z dziecmi po pomoc a nie po to zeby jakis gbur mial sie na kim wyrzyc.Czy nikt z pogotowia nie wie jak doktorek podchodzi do pacjentow?czy nikt nie ma wplywu na jego zachowania?A moze panie doktorku pora pomyslec o jakis metodach wyladowywania agresjii,albo kursach opanowywania chamskiego jęzora?

Ten "pan doktor..." to największy gbur i prostak jakiego w życiu spotkałam, a na codzień mam do czynienia z różnymi lekarzami. Na samym wejściu opierdzelił mnie, że nie powiedziałam dobry wieczór i bezczelnie zapytał się czy mi język odcięli... Z łaską, pewnie zły że mu się w środku nocy nie daje spać, nawet nie umie pomóc potrzebującym osobom. TAKI KTOŚ NIE POWINIEN BYĆ DOPUSZCZONY DO ZAWODU, W KTÓRYM OBOWIĄZKIEM JEST POMOC DRUGIEJ OSOBIE. Także pamiętajcie, jak tylko zobaczycie nazwisko tego Pana, od razu uciekajcie.!

Pan doktor zbadał syna jednym ruchem ręki, praktycznie na wyciągnięcie patyka w stronę gardła, nie osłuchał pacjenta (w ciągu wyrzutów kazał sobie nie przerywać), nie wysłuchał co się dzieje, ale o dziwo zapisane leki pomogły. Bardzo urzędowe podejście myślę że nawet nieprzyjemne, lekarz nie hamuje swojego języka, wtrąca zdanie niegrzecznie w rozmowę nie dopuszczając do opisania choroby, na odległość ręki sam ją postawił. Nawet nie omieszkał skwitować że dziecko w wieku 15 lat może przyjść samo do lekarza nawet z gorączką prawie 40 stopni. Nie wyobrażam sobie drugiej takiej wizyty, dziwne przeżycie i to niestety na pogotowiu. Pan doktor byłby genialnym sprzedawcą drzwi, bez dopuszczenia do słowa wcisnął by pewnie z dwie pary ale jako lekarz raczej musi troszkę stonować i zmusić się chociaż do rozmowy, ponieważ jest to raczej częścią wizyty z pacjentem.

Dzieki niemu nie wylądawlismy z naszym małym synkiem w szpitalu. nie wiem jak gdzie indziej ale w przychodni w Malanowie ciężko się do nigo dostac bo jest jednym z najlepszych lekarzy w okolicy. Fakt - czasami powie coś bardziej ostro ale przynajmniej zna sie na rzeczy ( i na leczeniu)