lekarz Alfreda Kęsy

Ginekolog

3,9
3,9

19.03.2013

Byłam u Pani doktor na początku roku 2012, wykonała jedynie podstawowe badanie, bez usg. Po wakacjach zaczęły mi się silne bóle menstruacyjne, zapisałam się do innego lekarza, który z miejsca wykonał podstawowe badanie oraz oba rodzaje usg. Okazało się, że mam ogromny torbiel na jajniku! W szpitalu po wszystkich badaniach i koniecznej operacji okazało się że ten torbiel rósł od 2 lat, więc gdyby Pani dr Kęs wykonała sumiennie badania uniknęłabym komplikacji. W tej chwili nie mam większej części jajnika-ponieważ był zbyt wyniszczony endometriozom, co wiąże się z tym że jest już nie sprawny. Pani dr potrafi jedynie leczyć nadżerkę i nic poza tym!!! Radzę się poważnie zastanowić przy wyborze lekarza. Polecam sprawdzić co najmniej 3.

18.05.2011

Jestem bardzo zadowolona z tego jak p.Alfreda zaopiekowala sie mna w czasie mojej pierwszej ciąży miala wątpliwosci co do serduszka mojej córeczki i bez zadnego wachania wysłala mnie do lekarza specialisty na konsultacje teraz drugi raz jestem w ciazy i nie mam zamiaru zmieniac ginekologa

26.04.2011

Pani doktor bardzo mi pomogła. Jest wspaniałym człowiekiem. Chodziłam do wielu lekarzy, ale to dopiero p. Kęsy wyleczyła mnie ze stanów zapalnych. Polecam !

25.06.2010

Bardzo polecam Panią doktor. Pomogła mi doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania dwie ciąże chociaż "inni" lekarze nie dawali szans na donoszenie ich a dzięki Pani doktor mam dwie śliczne córki{rok i dwa lata}i wcale nie musiałam leżeć w szpitalu. Po dwóch prywatnych wizytach zaproponowała wizyty na ...

Bardzo polecam Panią doktor.
Po dwóch prywatnych wizytach zaproponowała wizyty na NFZ.
Czasami potrafi "dopiec" ale to dla naszego zdrowia kobiety bo kto jak nie my zabierzemy się za siebie

07.05.2010

Miła i sympatyczna kobieta. Godna zaufania

Miła i sympatyczna kobieta. Godna zaufania

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zduńska Wola"?

Andrzej Lisiewicz

Broniewskiego