Alfreda Kęsy

Zduńska Wola
51,60940718,93279640 43 823 51 36

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
12 opinii

Byłam u Pani doktor na początku roku 2012, wykonała jedynie podstawowe badanie, bez usg. Po wakacjach zaczęły mi się silne bóle menstruacyjne, zapisałam się do innego lekarza, który z miejsca wykonał podstawowe badanie oraz oba rodzaje usg. Okazało się, że mam ogromny torbiel na jajniku! W szpitalu po wszystkich badaniach i koniecznej operacji okazało się że ten torbiel rósł od 2 lat, więc gdyby Pani dr Kęs wykonała sumiennie badania uniknęłabym komplikacji. W tej chwili nie mam większej części jajnika-ponieważ był zbyt wyniszczony endometriozom, co wiąże się z tym że jest już nie sprawny. Pani dr potrafi jedynie leczyć nadżerkę i nic poza tym!!! Radzę się poważnie zastanowić przy wyborze lekarza. Polecam sprawdzić co najmniej 3.

Jestem bardzo zadowolona z tego jak p.Alfreda zaopiekowala sie mna w czasie mojej pierwszej ciąży miala wątpliwosci co do serduszka mojej córeczki i bez zadnego wachania wysłala mnie do lekarza specialisty na konsultacje teraz drugi raz jestem w ciazy i nie mam zamiaru zmieniac ginekologa

Pani doktor bardzo mi pomogła. Jest wspaniałym człowiekiem. Chodziłam do wielu lekarzy, ale to dopiero p. Kęsy wyleczyła mnie ze stanów zapalnych. Polecam !

Bardzo polecam Panią doktor. Pomogła mi doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania dwie ciąże chociaż "inni" lekarze nie dawali szans na donoszenie ich a dzięki Pani doktor mam dwie śliczne córki{rok i dwa lata}i wcale nie musiałam leżeć w szpitalu. Po dwóch prywatnych wizytach zaproponowała wizyty na NFZ. Czasami potrafi "dopiec" ale to dla naszego zdrowia kobiety bo kto jak nie my zabierzemy się za siebie

Miła i sympatyczna kobieta. Godna zaufania

pani doktor jest dobrym lekarzem pomogła mi bo mialam problem a inny pan inny ginekolog poprostu mnie olał ale to byla moja druga wizyta u ginekologa a u tej pani pierwsza i nawet nie przeprowadzila ze mna rozmowy ktora powinna tzw wywiad ale do dzis do niej chodze i widac ze traktuje mnie tak samo jak prywatnie bo teraz chdze panstwowo i jestem zadowolona i polecam a lekarz tez jest po to rzeby troche mami potrzasnol zeby sie wziasc za siebie

Powiem tak: z wielu źródeł słyszałam, że potrafi być czasami nieprzyjemna, mnie na razie się to nie zdarzyło. W trakcie wizyty brakowało mi tylko szerszego omówienia moich problemów, ale tak to nie mam do niej większych uwag. Na pewno do niej wrócę.

Pani Kęsy prowadziła moje prawie dwie ciąże przy pierwszej było wszystko ok ale przy drugiej jakies problemy ,straszenie ze płod obumarł,,,pozniej guz macicy :) a suma sumarą zmienilam lekarza i dzis mam zdrowego syna/ To miła osoba ale... chyba za bardzo panikuje.

Po poszukiwaniu idealnego zdunskowolskiego ginekologa po wizytach u kilku lekarzy w okolicy trafiłam w koncu do Pani Kęsy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Zna się na tym co robi, kompetenta, sympatyczna, wyrozumiała i widać, ze zależy jej na dobru pacjentek, a nie tylko na "kasie" (jak to często bywa szczególnie u ginekologów - facetów w Zduńskiej Woli) Lekarz godny polecenia :)

Pani Doktor jest kompetentnym lekarzem oraz życzliwym i chętnym do pomocy człowiekiem. Polecam! I.S.

Bardzo dobry lekarz i miły.Zdecydowanie polecam.Leczyłam się u Pani doktor, od razu się poznała na mojej chorobie. W okresie ciązy również byłam pod opieką Pani doktor Alfredy Kęsy.R.K.

Byłam u tej pani kilka razy . wykonała USG ale nie potrafiła go dokładnie odczytac , nastraszyła mnie tylko rakiem(jak sie okazało mialam torbiel na jajniku) , nie skonsultowala sie z zadnym innym lekarzem w mojej sprawie , nie zrobila niczego by mi pomoc . jest dosc szorstka i niezbyt przyjemna . nigdy nikomu bym jej nie poleciła .

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny