lekarz Alicja Adamczyk-Niemiec

2,4
2,6
2,2

Najgorszy lekarz ginekolog u którego byłam. W przychodni traktuje pacjenta jak zło konieczne, nie wytłumaczy przyczyny choroby, jest obcesowa i niemiła. Nie polecam nikomu.

Prowadziła dwie ciąże wizyty co dwa tygodnie, zawsze mnie badała . Jestem bardzo zadowolona , polecam

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Dzięki niej i jej niekompetencji w 30 tyg wylądowałam w szpitalu z ostrą anemią, skurczami i skróconą szyjką macicy. 8 miesiąc ciąży a ja miałam tylko 2 badania krwi, badań szyjki zero, krzywej cukrowej zero, ustalonej grupy krwi zero. W szpitalu patrzyli na mnie jak na patologię jakąś. A wizyty były co 2 tygodnie i pieniążki dawaj. Poza tym bardzo niemiła, opryskliwa wręcz. Moja pierwsza ciąża i głupia byłam, nie wiedziałam. No ale żebym nie pytała, nie upominała się, to może, ale jak prosiłam o częstsze badania to usłyszałam że raz na kwartał wystarczy. BARDZO NIE POLECAM ani państwowo ani prywatnie. Stworzyła realne zagrożenie życia dla mojego dziecka.

Witam Jestem pacjętką Pani Doktor od wielu lat dzięki niej nie musiałam jeszcze poddaćsię operacji, mam torbiele jajników i mięśniaki. Znaczy miałam bo dzięki Pani Doktor uniknęłam operacji wszystko ładnie się zagoiło. Wiem że Pani Doktor do miłych nie należy ale tylko wtedy tak jak ja ktoś nie zjawi się na kontrolę. Wiem i zdaję sobie z tego sprawę, że jak teraz się wybiorę to dostaną opieprz ale to tylko moja wina bo każda choroba nie leczona nie kontrolowana grozi utratą zdrowia i życia. Pozdrawiam Beata

Witam
Pozdrawiam
Beata

Do pani Doktor chodzę już prawie 8 lat, głównie po recepty i zrobić cytologię. Zgadzam się z nieprzychylnymi opiniami, niestety to prawda, a kto był ten wie.... Teraz zaczęły się u mnie problemy i zmieniłam lekarza ponieważ Pani doktor nie otoczyła mojej osoby odpowiednią opieką - jak się zresztą domyślałam. Nie wyobrażam sobie żeby ta Pani prowadziła moją ciąże. W Pszczynie są inni godni polecenia lekarze. Panią doktor zdecydowanie NIE POLECAM. Pozdrawiam

jak najbardziej mogę polecić panią doktor

jak najbardziej mogę polecić panią doktor

Dziwię się tutejszym wypowiedziom. Byłam u wielu lekarzy i to właśnie Pani Doktor mnie uratowała od NIEPOTRZEBNEJ, powtarzam: NIEPOTRZEBNEJ wypalanki - nie każda nadaje się od razu do tego, można ją wyleczyć, nikt o tym nie słyszał? heh nieźnie, to powodzenia życzę tym osobom, które nawet nie wiedzą co to jest wypalanka i lecą od razu na zabieg:] Wręcz powiem tak: trafiłam do P.Doktor, bo inny lekarz mi wciskał, że mam nadżerkę a to nie była prawda. Szczęście, że dr Niemiec przyjmuje w Pszczynie, teraz prowadzi mi ciążę, nie mam wcale jej idealnej i książkowej lecz dzięki odpowiednim badaniom, kotroli i opieki Pani Doktor wszystko jest w porządku i zbliżam się do pomyślnego końca. POLECAM!

Pani doktor to straszna jędza! Okropny lekarz! Absolutnie nikomu NIE POLECAM.

Pani doktor to straszna jędza! Okropny lekarz! Absolutnie nikomu NIE POLECAM.

Brak słów! tragedia!! nie polecam Pani Doktor. Bylam pierwszy i ostatni raz! poszłam stwierdzic ciążę, nawet mnie nie zbadała, ani cytologii, ani badań piersi, zero zainteresowania. Jak zapytałam o podstawowe rzeczy, odpowiadała zbywając mnie, szybko, krótko i niechętnie.. "przyjść za miesiąc" bak słow, jak powiedziałam Pani Doktor że cytologie miałam rok temu, i że jestem w grupie ryzyka raka piersi, powiedziała " przyjść za miesiąc" żenada, nie uprzejma, nigdy nie spotkałam takiego lekarza... nie polecam ! jak najdalej ! Pacjentka.

byłam osobiście u tej Pani Doktor i to była moja pierwsza wizyta u ginekologa okropna, nie miła a do tego wredna zero fachowego podejścia do pacjenta ,a jak nie lubi tego zawodu to niech zmieni prace a nie ludzi straszy potem nie dziwne ze po takiej wizycie wiecej dziewczyna nie pujdzie do ginekologa bo ja zrazi