2,9
2,9

Mogę ocenić pracę Pani dr na NFZ. Byłam jej pacjentką przez dwa lata. Problem? trądzik, już nie taki młodzieńczy. Moje wizyty trwały 2 minuty i polegały na szybkim zerknięciu zza biurka na moją twarz i przepisaniu kolejnego specyfiku. Mase pieniędzy straciłam i może moja irytacja nie była by tak wielka, gdyby nie fakt, że udając się prywatnie do innego lekarza udało mi się trądzik wyleczyć. Nie była to łatwa droga ale była by o połowę tańsza gdybym nie przeszła przez leczenie u Pani dr Buchwald, które było BEZ efektu. Jestem żywym przykładem, że trądzik da się wyleczyć ale trzeba podejść do pacjenta indywidualnie i poświęcić mu więcej niż 2 minuty. Wiem, że budżet jest ograniczony w takich przychodniach ale jej podejście świadczy o tym jakim jest specjalistą. Opinie pacjentów prywatnych są inne ale świetnym lekarzem można ją nazwać dopiero wtedy gdy traktuje profesjonalnie tych z NFZ jak i tych prywatnych bo przecież lekarz powinien..... być z powołania.....?

Jestem mile zaskoczona .Fachowa diagnoza i odpowiednie leczenie pozwoliły mi w końcu pozbyć się problemu skórnego.Polecam.

W końcu trafiłam na lekarza, który mi pomógł ! Byłam w Liftmedzie u tej Pani doktor miesiąc temu z problemem skórnym, widzę ze są efekty . Dziękuję!

W końcu trafiłam na lekarza, który mi pomógł !

Zgadzam się z tym, że Pani doktor jest bardzo miła ale nie odzwierciedla się to w leczeniu. Chodzę do niej publicznie już od 2 lat, dostaje wciąż nowe specyfiki, cierpliwie stosuje, wydaje kolejne pieniądze a efekt jest taki, że żadna poprawa nie nastąpiła a moja skóra jest wysuszona na amen. Niestety ale szukam kogoś innego.

Polecam Panią doktor. Byłam w Liftmedzie i mogę powiedzieć że zna sie na rzeczy i ma super sprzęt .

Polecam w 100% !! Jestem zaskoczona powyższymi opiniami. Miła i znająca się na rzeczy Pani doktor. Nieraz mi pomogła czy to prywatnie czy jak chodziłam na kase chorych. Jesli szukasz dobrego dermatologa który odpowie na wszystkie pytania to lepszego w Rybniku nie znajdziecie !!!

Jest miły, wzbudza zaufanie ale czy po to idziemy do lekarza?

Jest miły, wzbudza zaufanie ale czy po to idziemy do lekarza?

każda kolejna wizyta to powielanie tej samej diagnozy i leki, które mało co pomagają,jak dla mnie to tylko pozbywanie się problemu i następny i następny! nie polecam!

Co to za dermatolog jak nawet nie obejrzy zmian skórnych, a recepty wydaje na podstawie wywiadu. Mało tłumaczenia.