lekarz Alicja Czernik-Wętły

Lekarz rodzinny, Pediatra, Wizyty domowe

2,9
2,9
2,6

Dramat. Opryskliwa i niemiła. Traktująca dziecko przedmiotowo. Przekonana, że rodzic powinien znać się na lekach, które należy stosować dla dziecka. Sprawia wrażenie świadczenia usług za karę. Omijać szerokim łukiem i życzyć jak najszybszego przejścia na emeryturę. Nie polecam

Pomylila zawody powinna leczyc zwierzeta a nie ludzi .wredna nietolerancyjna wrecz arogancka ma totalna zlewke na pacjeta .żenada nie polecam tej pani nikomu omijac omijac i omijac

Zero zainteresowania ze strony Lekarza, nawet nie raczyła zapytać co mi jest, zobaczyła tylko, że jestem na kwarantannie to już miała wszystko w leju. Uciekać od takich lekarzy jak najszybciej.

Uciekać od takich lekarzy jak najszybciej.

Do wizyty nie doszło. Recepcja fatalna.Odstraszająca odpychająca.Bardzo frustrujące.Dzwonię dwa dni o roznych porach z pilnym dokumentem a linia wciaz zajeta,Panie nie kwapią się nawet by podnieść słuchawkę. Kiedy podniosły,położono słuchawkę na biurko,dało się słyszeć ich rozmowę. Skandal Nie polecam

Do wizyty nie doszło.
Kiedy podniosły,położono słuchawkę na biurko,dało się słyszeć ich rozmowę.

Skandal
Nie polecam

Bardzo niesympatyczna i obcesowa osoba. Zdecydowanie odradzam. Wprowadza nerwową atmosferę i zamiast uspokoić pacjenta,sprawia,że jest jeszcze bardziej zestesowany

Podejście do pacjenta to jedna wielka katastrofa. Jeżeli przychodzę do lekarza to chcę dowiedzieć się co mi jest i jakie leki mam przyjmować, a mam wrażenie że te informacje dla tej Pani są jasne jak słońce. Byłam pacjentka przez długi czas(odkad pamiętam), żałuję że tak późno postanowiłam zmienić swojego rodzinnego bo dopiero w wieku 25 lat ale jedyna przyczyną były moje rzadkie wizyty gdyż często nie chorowałam. Pamiętam, że jako dziecko dobrze wspominam wizyty, ale te z ostatnich lat? Jedna wielka zenada. Nie polecam.

Polecam.Kompetentna osoba.Wizyta szybka ale konkretna.

Polecam.Kompetentna osoba.Wizyta szybka ale konkretna.

Zdecydowanie nie polecam!!!!. Pani Doktor jest bardzo nieprzyjemna i opryskliwa. Jednym lekarstwem leczy wszystkie choroby.Po prostu szok. Wydobyć informacje o stanie zdrowia dziecka graniczy z cudem.ODRADZAM leczenie u Pani C-W.

Unikać jak ognia! Złośliwa kobieta, wiedząc że dziecko jest ubezpieczone (3 latek) wystawia receptę z 100% odpłatnością odpowiadając z uśmiechem na twarzy - że przecież nie przyniósł Pan kwitka, że dziecko jest zgłoszone w ZUS. Dodam, że kwitek był pokazywany w rejestracji 3 dni wcześniej. Uciekać!

Podczas wizyty ma się wrażenie, że pani doktor wcale nie słucha, co rodzic chorego dziecka ma do powiedzenia. Z diagnozą różnie bywa.. No i trzeba samemu pilnować, żeby recepta była wypisana prawidłowo. A mimo niepochlebnych opinii tak byłam pozytywnie nastawiona... Rozczarowanie totalne!