lekarz Alicja, Jędraszewska

2,7
2,7
2,6

Dramat, szkoda że takie osoby mają prawo obcować z małymi dziecmi. Nie potrafi zainteresować się pacjentem, na wszystko ma lekarstwo, z aktualnej gazetki reklamowej. Totalny brak wiedzy. Stanowi największą skazę na wizerunku ośrodka w Buczkowicach

sumienna dokładna,stosuje najnowsze metody leczenia,zdecydowanie polecam

sumienna dokładna,stosuje najnowsze metody leczenia,zdecydowanie polecam

leczę córkę u pani doktor stale,wielokrotnie pomogła nam w prawidłowym postępowaniu z dzieckiem. Skutecznie leczy i daje zalecenia.Dla nas jest miła. Zdecydowanie polecam.

Skutecznie leczy i daje zalecenia.Dla nas jest miła.
Zdecydowanie polecam.

Alergia,alergia i alergia, dziecko za grube,powiedziała mi nawet że syna TUCZĘ!!! interesuje ją tylko waga dziecka i ilość karmien, nie bierze pod uwagę,że syn jest bbardzo wysoki! kpina!!! żałuję,że się do niej zapisałam a że nie ma roku to nie mogę go przepisać bo kasa za szczepienia musi zostać w buczkowicach!słowem-wogule jej nie ufam!

Moje dzieci lubią panią doktor,dobry specjalista,niedoceniany przez ludzi powierzchownych,polecam i będę u niej niedługo.

Rzeczywiście kiedyś było trochę inaczej (w sposobie bycie nie w kompetencji, zawsze odpowiedzią na każdy objaw była alergia). Teraz strach się do niej wybrać. Chyba po prostu nie lubi swojej pracy

Bardzo wyniosła i niesympatyczna osoba. Najgorszy lekarz do jakiego trafiłam! Potraktowała mnie jak gówniarę, której nie wiadomo kto pozwolił mieć dziecko (mam 26 lat). A mojego wcześniaczka od razu ustawiła na straconej pozycji, bo niby wiotkie, apatyczne, bez kontaktu, chore na wszystko i w ogóle jakim cudem wypuścili nas ze szpitala i po co?! Po to tylko chyba by panią (pseudo) doktor nękać wizytami. :/ Podobno kiedyś była inna... podobno - bo nikt już tego nie pamięta!

Podobno kiedyś była inna... podobno - bo nikt już tego nie pamięta!

no coz, kiedys byla zupelnie inna, od jakiegos czasu zmiana niestety na gorsze, drogie leki, stale ponoc stada alergii, tonem nie znoszacym sprzeciwu ucisza, jakby ja dzieci irytowaly, ze sa dziecmi, dziwnie jakos, kiedys taka nie byla, a szkoda

Mój starszy syn wiele lat był leczony, bez trafnej diagnozy u innych lekarzy,również z tytułami dr med. Trafiłam do pani doktor przez przypadek (po przeprowadzce z dużego miasta) i dzięki niej już 2 lata dziecko jest wyleczone. W tej chwili jesteśmy jej stałymi pacjentami. Jestem bardzo zadowolona.

Mimo, że moja córka nie jest alergikiem (była kilkakrotnie badana) wciąż jej przepisuje leki na alergię. Zapisuje bardzo drogie leki. Moją córkę (8 lat) chciała wysłać na zabieg korygujący krzywą przegrodę nosa (niewielkie skrzywienie) - wg laryngologa należy wsztrzymać się z operacją, ponieważ jest za młoda. Podczas wizyt lekarskich zbiera podpisy na listę wyborczą (kandyduje z ramienia PiS na radną).