mgr Alicja Kalińska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Witam Trafiłam do Pani Ali z polecenia koleżanki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno nie mam wątpliwości co do jej kompetencji. Odkąd jestem pod opieką Pani Ali udało mi się zrzucić 10 kilo i jeszcze 6 kg przede mną, ale utrata wagi w tym przypadku jest przyjemnością, nie czuję głodu, poznałam zupełnie nowe smaki i wiem, że można jeść nie tylko dobrze, ale jednocześnie zdrowo. Gorąco polecam.

Mam niemiłe doświadczenia z odchudzaniem u tej pani. Nabawiła się na diecie u pani Kalińskiej niewydolności nerek. Ponieważ nie chudłam, bez badań, tylko na tzw. "czuja" pani specjalistka zafundowała mi kilka tygodni diety bez węglowodanów. męczyłam się na tej diecie strasznie, zaczęły mi wypadać włosy, boleć brzuch. Zgłaszałam te dolegliwości tej pani, ale nie słuchała mnie, a wręcz powiedziała, ze żle stosuję dietę i na pewno podjadam skoro nie chudnę. co nie było prawdą! dietę stosowałam dokładnie. tylko okazało się, że dieta nie była dostosowana do mojego stanu zdrowia i potrzeb, dlatego tak żle na nią reagowałam. Najgorsze jest to że wydałam kupę kasy w błoto i nabawiłam się poważnych problemów zdrowotnych. diety, które ta pani sprzedaje nie są indywidualnie przygotowywane. słyszałam kiedyś , że potrafi te samą diete sprzedawać kilku osobom. Nie wierzyłam. Okazało się jednak, że to prawda. Dostawałam te same diety co mój kolega!!! nie polecam, ogradzam i przestrzegam przed tą panią. dodatkowo pani jest otyła.

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Idac do dietetyka liczylam na to ze to on bedzie mnie wspieral i mobilizowal a nie twierdzil ze do tych celow potrzebny jest psycholog (oczywiscie dodatkowo platny). Badania (krwii itd) rowniez trzeba konsultowac z innym lekarzem ( kolejne dodatkowe pieniadze). Po wyjsciu mialam wrazenie ze jest to naciaganie na pieniadze! Po wizycie mialam dostac na meila diete minely dwa tygodnie a diety dalej nie ma :(

Skutecznie i bez żadnego problemu przechodziłam kolejne etapy diety, pod czujną opieką i z oczekiwanym efektem zakończyłam współpracę.

Cieszę się, że trafiłam pod skrzydła Pani Alicji, którą poleciła mi koleżanka z pracy. W sumie to całe centrum Setpoint, można powiedzieć, pracuje wspólnie ze mną nad moim sukcesem ;), a Pani Alicja w szczególności. Zawsze przy odchudzaniu brakowało mi wytrwałości no i tego wsparcia, że wszystko idzie w dobrą stronę, że są efekty. Pani Alicja potrafi wesprzeć i zmotywować, o tak, szczególnie zmotywować do działania. Jestem dopiero na początku mojej przygody z odchudzaniem w Setpoint i już jestem pełna wiary i chęci, że wszystko się uda. Polecam

Dieta jak każdy wie jest ciężka i nie łatwo w niej wytrwać szczególnie jak się lubi podjadać i znajduje się mnóstwo wytłumaczeń do zjedzenia tego bądź innego. Na szczęście p. Ala pomaga przy przejściu przez wszystkie kryzysy jedzeniowe, mobilizuje i opieprza jak trzeba. Przez dietę przechodzi się nie powiem że łatwo, bo nie, ale jak już widać pierwsze efekty i znajomi i rodzina widzą że wszystkie miesiące kolejnych kartek i przepisów i nie oszukujmy się dość drogich wizyt, skutkują i powodują że czujesz się wyśmienicie mogąc kupować mniejsze rozmiary ubrań to powyższe nie ma znaczenia. Polecam P. Alę bardzo.

Do Pani Alicji Kalińskiej trafiłam 4 lata temu. Była to moja 1wsza w życiu dieta, a zatem zależało mi aby była prosta i skuteczna. Taka właśnie się okazała. Mogłam jeść wszystko, nie musiałam liczyć kalorii ani eliminować z jadłospisu jakichś konkretnych kategorii produktów. Skutek był widoczny. Sama Pani Alicja jest osobą bardzo profesjonalną i konkretną, a przy tym niezwykle miłą i ciepłą. Nie stosuję już dokładnie zaleconej diety lecz nadal regularnie odwiedzam Setpoint w celu skontrolowania wagi. Każda wizyta i rozmowa z p.Alicją to zastrzyk pozytywnej energii. To już nie tylko spotkanie z dietetykiem ale również psychologiem a nawet przyjaciółką. Gorąco polecam.

Przyszłam do SetPoint z nadzieją, problemem, mianowicie – podchodziłam do 2 zapłodnienia in vitro. Odpowiednia, racjonalna dieta miała pomóc… I… nie wiem, co o tym myśleć – jestem już w 7 miesiącu. Pani Ala podeszła do tematu z pełnym profesjonalizmem – wspierała rozmową, służyła pomocą w każdej chwili – mogłam się kontaktować o każdej porze, gdy potrzebowałam rozmowy. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy całego centrum. Wszyscy niesamowicie mili i uprzejmi, czuję się niesamowicie dobrze w Ich murach.

Dzieki Pani Alicji, stracilam juz nie tylko 20 kg ale takze wyeliminowalam problemy zdrowotne. Wspolpraca z Pania Alicja jest niesamowicie latwa i sprawia przyjemnosc. :)Bardzo polecam Pania Alicje!! Dzieki niej rezultaty na pewno beda super!

Efekt pracy piorunujący i długotrwały. Duża łatwość w kontakcie i dostosowanie do potrzeb pacjenta. Cena raczej wysoka za całą dietę ale przy odrobinie dobrej woli efekt jest wyraźny. Najważniejsze jest jednak to, że uczymy się samego siebie i po zakończeniu kuracji wiemy jak postępować, żeby regulować wagę i samopoczucie.