lekarz Alicja Kulanek

2,4
2,2

Daję po jednej gwiazdce, bo mniej nie można! Nigdy w życiu nie chcę mieć więcej do czynienia z tą panią. W zasadzie nie jestem w stanie nawet ocenić jej profesjonalizmu, ponieważ w awaryjnej, pilnej sytuacji odmówiła konsultacji zleconej na wypisie ze szpitala! Córka z podejrzeniem białaczki, potrzebowała zlecenia kontrolnych badań, niestety p.dr stwierdziła, że nie może zerknąć na wypis, bo "musi się zająć swoją pracą!" Dodam, że siedziała w gabinecie sama, w poczekalni było pusto, nie rozmawiała też z pacjentem przez telefon. Wyrzuciła mnie z gabinetu, krzycząc, że ma recepty do wypisania. Kazała mi czekać, aż skończy i nie obchodziło jej to, że nie mogę czekać, bo, żeby do niej przyjść musiałam chore dziecko zostawić samo w domu! W życiu nie spotkałam bardziej bezdusznego, pozbawionego empatii lekarza!

Wredna, niekompetentna osoba. Nie zbadała nawet mojego dziecka, sugerując, że po prostu nic mu nie jest i "dzieci tak mają". Bagatelizowała każdy objaw. Nie poświęciła nawet 5 minut na wizytę, nie wykazała żadnego zainteresowania pacjentem. Odradzam!!!!!

Nie polecam doktor Kulanek. Brak kompetencji, życzliwości oraz chęci do wystawienia trafnej diagnozy. Nie potrafi przyznać się do błędów, nie bierze pod uwagę opini innych lekarzy specjalistów, nie potrafi wypisać zwykłego zaświadczenienia oraz skierowania. Bardzo nieprzyjemna osoba.

Nie polecam pani dr. Od wejścia do gabinetu bardzo nie uprzejma , nie potrafiła rozpoznać prostej pleśniawki w ustach dziecka. Uznała że dziecko jest zdrowe . Nikomu nie polecam pani dr. , chyba że rodzic ma ochotę się kłócić lub denerwować a następnie jeździć z maleństwem po szpitalach gdzie dostanie na prawdę fachową pomoc...

Kompetentna osoba. Córeczka od początku miała różne problemy. Pani doktor nie zwlekał a. Dostaliśmy skierowania gdzie trzeba. Zawsze służy radą, swoim czasem... Choć na początku nie byłam do niej przekonana, potem zmieniłam zdanie. Ujęła mnie też tym, że potrafiła przyznać mi rację mimo, iż początkowo nasze zdania się różniły. Żałuję, że nie przyjmuje już w Łaziskach.

Pani doktor, potrafi się zająć tylko niegrożnymi przypadkami grypy, cała reszta ją przerasta. Trudna do rozmowy, zawsze te same leki. nie chce dawać skierowań na badania. Wszystkie objawy tłumaczy "dzieci tak mają". Szkoda dziecka i ego odporności. nie polecam

Szkoda dziecka i ego odporności. nie polecam

Nikomu nie polecam Pani doktor Kulanek, lekceważy pacjenta, jest nieuprzejma, ignoruje wszelkie objawy choroby. Aby zacząć się leczyć musiałam się od niej wypisać

nie polecam Pani dr Kulanek może jest dobra jak dziecko jest okazem zdrowia ale jak pojawia się problem to nie można na nia liczyc moje młodsze dziecko z lekkim porazeniem mózgowym totalnie olała sprawe były ciagłe przepychanki zeby isc na rehabilitacje a teraz po córce praktycznie nie widać chodzimy na ćwiczenia to samo było z alergią kaszlem krtaniowym u starszej córki nie rozpoznała zapalenia płuc na drugi dzien dziecko zbadał juz naprawde fachowiec i nadawało się juz praktycznie do szpitala. od tego czasu omiajmy pania doktor szerokim łukiem Pni diktor Kulanek nie polece żadnym znajomym

Godna polecenia. Jedyna dobry pediatra w Łaziskach Górnych. Szanuje pacjenta i zawsze przygląda się chorobie z uwagą. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Nigdy nie odmawia porady i zawsze można pytać ją w razie wątpliwości. Miła i przesympatyczna. Polecam!!! Leczą się u niej wszystkie dzieci z mojej rodziny / Nie zmienimy pani doktor! Jest świetna.