lekarz Alicja Lisowska

Lekarz medycyny pracy

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz. Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz.

Polecam Panią doktor wszystkim!!!To najwspanialsza i kompetentna osoba jaką spotkałam.Uczciwa , pomocna ,ciepła jak nikt inny.Rozmawia, odpowiada na każde zadane pytanie.Traktuje pacjenta jako człowieka a nie kolejnego klienta. Bardzo dobry lekarz!!! I oby takich lekarzy więcej!!!

Bardzo dobry lekarz!!! I oby takich lekarzy więcej!!!

Bardzo dobry lekarz. Byłem u Pani doktor i jestem bardzo zadowolony z badania lekarskiego i prowadzenia spraw medycyny pracy. Polecam ten gabinet.

Jestem zadowolony z wizyty u Pani doktor dokładna nie da byle komu zaświadczenia.Zdecydowanie tak za uczciwość i dokładność.

bardzo dobry lekarz, uczciwy, bardzo dobrze przygotowany zawodowo

bardzo dobry lekarz, uczciwy, bardzo dobrze przygotowany zawodowo