lekarz

Alicja Łuczyńska-Kołodziejczak

Endokrynolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Piłsudskiego15
Gorzów Wielkopolski
52,749539515,2452939697936873

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3/5
Kompleksowość podejścia
2.7/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.7/5
Ilość poświęconego czasu
2.8/5
Uprzejmość
2.5/5
Godny polecenia
2.5/5
Średnia:
2.75
13 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Zdecydowanie nie polecam! wizyta 150 zł i nic kompletnie nic poza recepta. zero zainteresowania, tylko kontrola wyniku. Zero jakiejkolwiek rozmowy, nic nie tłumaczy.

1,0/5

Pani Doktor jest niemiła, nieco wyniosła, potraktowała mnie pobieżnie, nie wyjaśniając istoty problemu zdrowotnego. Ważne dla pacjenta pytania i wątpliwości traktuje z pobłażliwym uśmiechem. Nie polecam tej Pani- szkoda czasu i funduszy, ponieważ oprócz recepty, wizyta u Niej nic nie wnosi. Stwierdział że skoro tyle czasu już choruje na Hashimoto powinnam sama sobie sprawdzać poziom tsh i zmieniać dawki hormonów.

1,3/5

Lekarka tragiczna!!! sprawia wrażenie poirytowanej , trzęsą się jej ręce i mamrocze coś pod nosem. Czyżby nadczynność tarczycy? Wysznam z gabinetu w szoku! Jak Mozna tak traktować pacjentów😯Pani doktor ogarnij się, to nic ze Gorzów to dziura i mała konkurencja jak Ci nie wstyd tak traktować ludzi😕 nawet dla swojej satysfakcji bądź dobrym lekarzem bo dobrze wiesz ze i tak Ci którymi tak gardzisz przyjdą bo jest kiepsko z endokrynolog amortyzatory w Gorzowie. Ja wolę je ha Szczęści lub Poznań ni być tak traktowana.

1,8/5

Nie jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, Na wejściu wyciąga druczek "kasa przyjęła" mimo 5 letniego leczenia, nadal nie wiem co tak dokładnie mi dolega. Mam porównanie, ponieważ zaczęłam leczyć się u endokrynologa w poprzednim miejscu zamieszkania i wiem jak należałoby podchodzić do pacjenta. U Pani Łucji przychodzę z pogarszającymi się wynikami i jedyne co dostaję w zamian to recepta i informację dla lekarza rodzinnego o zwiększonym dawkowaniu. Na każdej wizycie robione mam USG ale nigdy nie dowiedziałam się co z niego wynika. Na problemy z metabolizmem niestety nic nie poradzi. Dla Pani Doktor liczy się wynik TSH, jakiekolwiek objawy utrudniające bądź obniżające jakość życia pacjenta jej kompletnie nie interesują. Po wizycie wychodzisz biedniejszy o 100-130zł, z narastającą frustracją, nadal ciągle zmęczony, blady, opuchnięty, bez energii i coraz częstszymi atakami złości. Niestety nie ma na kogo za bardzo wymienić Pani Łucji :/

1,2/5

Lekarka jest tragiczna, tak samo jak jej mąż. Zgadzam się z opiniami, że jest arogancka i bezczelna. Widocznie ma to po swoim mężu, który także pacjentki traktuje tak jak na lekarza nie przystało. NIE POLECAM ANI JEJ, ANI TYM BARDZIEJ JEGO!!!!!!!

1,5/5

ja mialam tak ze poszlam i powidziano mi tak samo jak osobie wypowiadajacej sie nizej.. rowniez nie polecam

1,3/5

Pani lekarz jest straszna...rok temu do niej chodzilam, przestałam jak mi powiedziala że mam przestać jeść żeby schudnąć a torbiele którem mam na tarczycy o niczym nie świadczą. Poszłam do innego lekarza okazało się że mam niedoczynność. Pani doktor nie polecam !

4,8/5

Pani Alicja Łuczyńka -Kołodziejczak jest bardzo dobrym lekrzem polecam .

1,3/5

Lekarka w ogóle nie powinna przyjmować pacjentów bezczelna, arogancka podchochi do klienta w sposób lekceważący. Na źle dobrane leki, które powodowały szybkie przybranie na wadze stwierdziła, że mam "mniej żryć", to naprawde jakaś kpina ... Nie polecam

5,0/5

Po stracie dziecka, z badań wynikało, że mam niedoczynność tarczycy zostałam objęta kompleksowymi badaniami i leczeniem przez ponad rok. Dziś jestem w szóstym miesiącu ciąży i zarówno ja jak i mój synek czujemy się świetnie

5,0/5

Najlepsza! Od niedawna jestem jej pacjentką, jednak polecam Panią dr każdemu, tym bardziej, że w Gorzowie coraz gorzej o dobrego lekarza.

5,0/5

Pani Doktor jest super, poświęca swój czas pacjentom , świetna specialistka-polecam Panią Doktor:)

5,0/5

Wspaniała pani doktor,zajmowała się moją mamą ciężko chorą,szczerze powiem lekarz z prawdziwym powołaniem,jeszcze raz dziękuję za opiekę nad mamą.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat