Alicja Łuczyńska-Kołodziejczak

Gorzów Wielkopolski
52,749539515,2452939697936873

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
10 opinii

Nie jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, Na wejściu wyciąga druczek "kasa przyjęła" mimo 5 letniego leczenia, nadal nie wiem co tak dokładnie mi dolega. Mam porównanie, ponieważ zaczęłam leczyć się u endokrynologa w poprzednim miejscu zamieszkania i wiem jak należałoby podchodzić do pacjenta. U Pani Łucji przychodzę z pogarszającymi się wynikami i jedyne co dostaję w zamian to recepta i informację dla lekarza rodzinnego o zwiększonym dawkowaniu. Na każdej wizycie robione mam USG ale nigdy nie dowiedziałam się co z niego wynika. Na problemy z metabolizmem niestety nic nie poradzi. Dla Pani Doktor liczy się wynik TSH, jakiekolwiek objawy utrudniające bądź obniżające jakość życia pacjenta jej kompletnie nie interesują. Po wizycie wychodzisz biedniejszy o 100-130zł, z narastającą frustracją, nadal ciągle zmęczony, blady, opuchnięty, bez energii i coraz częstszymi atakami złości. Niestety nie ma na kogo za bardzo wymienić Pani Łucji :/

Lekarka jest tragiczna, tak samo jak jej mąż. Zgadzam się z opiniami, że jest arogancka i bezczelna. Widocznie ma to po swoim mężu, który także pacjentki traktuje tak jak na lekarza nie przystało. NIE POLECAM ANI JEJ, ANI TYM BARDZIEJ JEGO!!!!!!!

ja mialam tak ze poszlam i powidziano mi tak samo jak osobie wypowiadajacej sie nizej.. rowniez nie polecam

Pani lekarz jest straszna...rok temu do niej chodzilam, przestałam jak mi powiedziala że mam przestać jeść żeby schudnąć a torbiele którem mam na tarczycy o niczym nie świadczą. Poszłam do innego lekarza okazało się że mam niedoczynność. Pani doktor nie polecam !

Pani Alicja Łuczyńka -Kołodziejczak jest bardzo dobrym lekrzem polecam .

Lekarka w ogóle nie powinna przyjmować pacjentów bezczelna, arogancka podchochi do klienta w sposób lekceważący. Na źle dobrane leki, które powodowały szybkie przybranie na wadze stwierdziła, że mam "mniej żryć", to naprawde jakaś kpina ... Nie polecam

Po stracie dziecka, z badań wynikało, że mam niedoczynność tarczycy zostałam objęta kompleksowymi badaniami i leczeniem przez ponad rok. Dziś jestem w szóstym miesiącu ciąży i zarówno ja jak i mój synek czujemy się świetnie

Najlepsza! Od niedawna jestem jej pacjentką, jednak polecam Panią dr każdemu, tym bardziej, że w Gorzowie coraz gorzej o dobrego lekarza.

Pani Doktor jest super, poświęca swój czas pacjentom , świetna specialistka-polecam Panią Doktor:)

Wspaniała pani doktor,zajmowała się moją mamą ciężko chorą,szczerze powiem lekarz z prawdziwym powołaniem,jeszcze raz dziękuję za opiekę nad mamą.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny