lekarz Alicja Łuczyńska-Kołodziejczak

2,7
2,5
2,5

12.02.2016

Zdecydowanie nie polecam! wizyta 150 zł i nic kompletnie nic poza recepta. zero zainteresowania, tylko kontrola wyniku. Zero jakiejkolwiek rozmowy, nic nie tłumaczy.

Ewa

11.09.2015

Pani Doktor jest niemiła, nieco wyniosła, potraktowała mnie pobieżnie, nie wyjaśniając istoty problemu zdrowotnego. Ważne dla pacjenta pytania i wątpliwości traktuje z pobłażliwym uśmiechem. Nie polecam tej Pani- szkoda czasu i funduszy, ponieważ oprócz recepty, wizyta u Niej nic nie wnosi. Stwierdział że skoro tyle czasu już choruje na Hashimoto powinnam sama sobie sprawdzać poziom tsh i zmieniać dawki hormonów.

katarzyna

12.05.2015

Lekarka tragiczna!!! sprawia wrażenie poirytowanej , trzęsą się jej ręce i mamrocze coś pod nosem. Czyżby nadczynność tarczycy? Wysznam z gabinetu w szoku! Jak Mozna tak traktować pacjentów😯Pani doktor ogarnij się, to nic ze Gorzów to dziura i mała konkurencja jak Ci nie wstyd tak traktować ludzi😕 nawet dla swojej satysfakcji bądź dobrym lekarzem bo dobrze wiesz ze i tak Ci którymi tak gardzisz przyjdą bo jest kiepsko z endokrynolog amortyzatory w Gorzowie. Ja wolę je ha Szczęści lub Poznań ni być tak traktowana.

16.05.2014

Nie jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, Na wejściu wyciąga druczek "kasa przyjęła" mimo 5 letniego leczenia, nadal nie wiem co tak dokładnie mi dolega. Mam porównanie, ponieważ zaczęłam leczyć się u endokrynologa w poprzednim miejscu zamieszkania i wiem jak należałoby podchodzić do pacjenta. U Pani Łucji przychodzę z pogarszającymi się wynikami i jedyne co dostaję w zamian to recepta i informację dla lekarza rodzinnego o zwiększonym dawkowaniu. Na każdej wizycie robione mam USG ale nigdy nie dowiedziałam się co z niego wynika. Na problemy z metabolizmem niestety nic nie poradzi. Dla Pani Doktor liczy się wynik TSH, jakiekolwiek objawy utrudniające bądź obniżające jakość życia pacjenta jej kompletnie nie interesują. Po wizycie wychodzisz biedniejszy o 100-130zł, z narastającą frustracją, nadal ciągle zmęczony, blady, opuchnięty, bez energii i coraz częstszymi atakami złości. Niestety nie ma na kogo za bardzo wymienić Pani Łucji :/

24.11.2013

Lekarka jest tragiczna, tak samo jak jej mąż. Zgadzam się z opiniami, że jest arogancka i bezczelna. Widocznie ma to po swoim mężu, który także pacjentki traktuje tak jak na lekarza nie przystało. NIE POLECAM ANI JEJ, ANI TYM BARDZIEJ JEGO!!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gorzów Wielkopolski"?

NEZOZ Poradnia Endokrynologiczna s.c. J.Kozieradzka,M.Jarząbkowska
Walczaka 25