lekarzAlicja Łuczyńska-Kołodziejczak

Gorzów Wielkopolski
52,749539515,2452939697936873

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
10 opinii

• 3
  • 3
  • 1

Nie jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, Na wejściu wyciąga druczek "kasa przyjęła" mimo 5 letniego leczenia, nadal nie wiem co tak dokładnie mi dolega. Mam porównanie, ponieważ zaczęłam leczyć się u endokrynologa w poprzednim miejscu zamieszkania i wiem jak należałoby podchodzić do pacjenta. U Pani Łucji przychodzę z pogarszającymi się wynikami i jedyne co dostaję w zamian to recepta i informację dla lekarza rodzinnego o zwiększonym dawkowaniu. Na każdej wizycie robione mam USG ale nigdy nie dowiedziałam się co z niego wynika. Na problemy z metabolizmem niestety nic nie poradzi. Dla Pani Doktor liczy się wynik TSH, jakiekolwiek objawy utrudniające bądź obniżające jakość życia pacjenta jej kompletnie nie interesują. Po wizycie wychodzisz biedniejszy o 100-130zł, z narastającą frustracją, nadal ciągle zmęczony, blady, opuchnięty, bez energii i coraz częstszymi atakami złości. Niestety nie ma na kogo za bardzo wymienić Pani Łucji :/

• 1

Lekarka jest tragiczna, tak samo jak jej mąż. Zgadzam się z opiniami, że jest arogancka i bezczelna. Widocznie ma to po swoim mężu, który także pacjentki traktuje tak jak na lekarza nie przystało. NIE POLECAM ANI JEJ, ANI TYM BARDZIEJ JEGO!!!!!!!

• 1

ja mialam tak ze poszlam i powidziano mi tak samo jak osobie wypowiadajacej sie nizej.. rowniez nie polecam

• 1

Pani lekarz jest straszna...rok temu do niej chodzilam, przestałam jak mi powiedziala że mam przestać jeść żeby schudnąć a torbiele którem mam na tarczycy o niczym nie świadczą. Poszłam do innego lekarza okazało się że mam niedoczynność. Pani doktor nie polecam !

• 4
  • 5

Pani Alicja Łuczyńka -Kołodziejczak jest bardzo dobrym lekrzem polecam .

• 1

Lekarka w ogóle nie powinna przyjmować pacjentów bezczelna, arogancka podchochi do klienta w sposób lekceważący. Na źle dobrane leki, które powodowały szybkie przybranie na wadze stwierdziła, że mam "mniej żryć", to naprawde jakaś kpina ... Nie polecam

• 5

Po stracie dziecka, z badań wynikało, że mam niedoczynność tarczycy zostałam objęta kompleksowymi badaniami i leczeniem przez ponad rok. Dziś jestem w szóstym miesiącu ciąży i zarówno ja jak i mój synek czujemy się świetnie

• 5

Najlepsza! Od niedawna jestem jej pacjentką, jednak polecam Panią dr każdemu, tym bardziej, że w Gorzowie coraz gorzej o dobrego lekarza.

• 5

Pani Doktor jest super, poświęca swój czas pacjentom , świetna specialistka-polecam Panią Doktor:)

• 5

Wspaniała pani doktor,zajmowała się moją mamą ciężko chorą,szczerze powiem lekarz z prawdziwym powołaniem,jeszcze raz dziękuję za opiekę nad mamą.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat