lekarzAlicja Miller

Krosno
49,68939521,7708090 13 436 76 76

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
7 opinii

• 5

Polecam! po wielu przejściach z migdałem i niedosłuchem u własnego dziecka. Lekarka jest rzetelna, konkretna, stanowcza, zdecydowana i budzi zaufanie. Wszystkie jej dotychczasowe decyzje okazały się trafne, leki skuteczne, tym samym dziecko z każdym tygodniem czuło się lepiej. Ma wielu pacjentów, a mimo tego pamięta historię choroby. Nie "bawi się" w zabawianie dzieciaków, bo nie taka jest jej profesja - szkoda czasu na "ciucianie", badanie laryngologiczne z zasady jest niemiłe i kończy się płaczem, więc jako rodzic jestem zdania, że na prawdę szkoda czasu na "przygotowywanie gruntu". Badanie ma się odbyć szybko, pewnie i skutecznie. I tak jest w gabinecie p. Miller. Polecam.

• 1

Ludzie, strzeżcie się przed tym "lekarzem"!!! Moja 7-miesięczna córeczka zaczęła łapać się za ucho, a że to było w piątek wieczorem, pojechaliśmy do pani Miller. Zaglądnęła dziecku do uszu i stwierdziła, że jest zdrowe, nic mu nie dolega, bo nie gorączkuje i nie marudzi. Ząbkuje, więc dlatego łapie się za ucho, a katar to na pewno uczulenie na jakiś składnik w zupkach, które jej podaję, bo ma oprócz tego szorstkie policzki. Jej zalecenie to odstawić zupki i dawać 3 razy dziennie Fenistil w kropelkach na uczulenie. Poprawy żadnej nie było, a za kilka dni córeczka dostała wysoką gorączkę - prawie 40stopni i trafiłyśmy do szpitala z ostrym zapaleniem uszu!!! Musiała dostawać antybiotyk dożylnie. Nie polecam nikomu!!!!

• 2
  • 2
  • 1

Przez kilka miesięcy systematycznie odwiedzałam z córka Panią doktor i stanowczo NIE POLECAM. Dziecko za każdym razem wychodziło z gabinetu wystraszone i zpłakane, wogóle nie ma podejścia do dzieci. Pozatym do pacjenta siedzi tyłem, mruczy coś pod nosem i nie tłumaczy choroby. Przyznam szczerze że wizyta w gabinecie u Pani doktor trwa dosłownie 5 minut, łącznie z badaniem pacjenta i wypisaniem recepty. Zreszta to badanie tez wygląda nie tak jak powinno, rodzic trzyma dziecko na kolanach, pielęgniarka natomiast mocno za głowe a lekarz na siłe bada. To cos tu chyba nie tak. Niestety z choroba tez Pani doktor nie trafiła.

• 5

korzystam z usług pani laryngolog i polecam go. Zawsze trafna diagnoza dobrze dobrane leki. polecam

• 5

Pani doktor bada mnie juz dobrych kilka lat i zawsze pomaga. Mam przerozne dolegliwosci ale zawsze mam tak dobrane leki , ze wszystko mija.

• 1

Nie polecam. O nic nie pyta,również bo badaniu nie udziela inforamcji (sama musiałam dopytywać). Zbadała i nic nie mówiąc odrazu wypisała antybiotyki. Zero kontaktu wzrokowego ponieważ podczas wizyty siedzi tyłem do pacjenta. Odradzam

• 5

Fantastyczny lekarz potrafi zadbać i pomóc pajentowi ;)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat