lekarz

Alicja Miller

Laryngolog dziecięcy

Gdzie przyjmuję
place 11

Powstańców Warszawskich 2
Krosno
49,68939521,7708090 13 436 76 76

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.9/5
Kompleksowość podejścia
3.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.9/5
Ilość poświęconego czasu
2.9/5
Uprzejmość
3.3/5
Godny polecenia
3.3/5
Średnia:
3.25
7 opinii
Opinie pacjentów
4,5/5

Polecam! po wielu przejściach z migdałem i niedosłuchem u własnego dziecka. Lekarka jest rzetelna, konkretna, stanowcza, zdecydowana i budzi zaufanie. Wszystkie jej dotychczasowe decyzje okazały się trafne, leki skuteczne, tym samym dziecko z każdym tygodniem czuło się lepiej. Ma wielu pacjentów, a mimo tego pamięta historię choroby. Nie "bawi się" w zabawianie dzieciaków, bo nie taka jest jej profesja - szkoda czasu na "ciucianie", badanie laryngologiczne z zasady jest niemiłe i kończy się płaczem, więc jako rodzic jestem zdania, że na prawdę szkoda czasu na "przygotowywanie gruntu". Badanie ma się odbyć szybko, pewnie i skutecznie. I tak jest w gabinecie p. Miller. Polecam.

1,0/5

Ludzie, strzeżcie się przed tym "lekarzem"!!! Moja 7-miesięczna córeczka zaczęła łapać się za ucho, a że to było w piątek wieczorem, pojechaliśmy do pani Miller. Zaglądnęła dziecku do uszu i stwierdziła, że jest zdrowe, nic mu nie dolega, bo nie gorączkuje i nie marudzi. Ząbkuje, więc dlatego łapie się za ucho, a katar to na pewno uczulenie na jakiś składnik w zupkach, które jej podaję, bo ma oprócz tego szorstkie policzki. Jej zalecenie to odstawić zupki i dawać 3 razy dziennie Fenistil w kropelkach na uczulenie. Poprawy żadnej nie było, a za kilka dni córeczka dostała wysoką gorączkę - prawie 40stopni i trafiłyśmy do szpitala z ostrym zapaleniem uszu!!! Musiała dostawać antybiotyk dożylnie. Nie polecam nikomu!!!!

1,7/5

Przez kilka miesięcy systematycznie odwiedzałam z córka Panią doktor i stanowczo NIE POLECAM. Dziecko za każdym razem wychodziło z gabinetu wystraszone i zpłakane, wogóle nie ma podejścia do dzieci. Pozatym do pacjenta siedzi tyłem, mruczy coś pod nosem i nie tłumaczy choroby. Przyznam szczerze że wizyta w gabinecie u Pani doktor trwa dosłownie 5 minut, łącznie z badaniem pacjenta i wypisaniem recepty. Zreszta to badanie tez wygląda nie tak jak powinno, rodzic trzyma dziecko na kolanach, pielęgniarka natomiast mocno za głowe a lekarz na siłe bada. To cos tu chyba nie tak. Niestety z choroba tez Pani doktor nie trafiła.

5,0/5

korzystam z usług pani laryngolog i polecam go. Zawsze trafna diagnoza dobrze dobrane leki. polecam

4,0/5

Pani doktor bada mnie juz dobrych kilka lat i zawsze pomaga. Mam przerozne dolegliwosci ale zawsze mam tak dobrane leki , ze wszystko mija.

1,3/5

Nie polecam. O nic nie pyta,również bo badaniu nie udziela inforamcji (sama musiałam dopytywać). Zbadała i nic nie mówiąc odrazu wypisała antybiotyki. Zero kontaktu wzrokowego ponieważ podczas wizyty siedzi tyłem do pacjenta. Odradzam

5,0/5

Fantastyczny lekarz potrafi zadbać i pomóc pajentowi ;)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat