lekarz Alicja Piątkowska-Pawlica

ta pani założyła mi tak spirale że zamiast w wiadomym miejscu była w jamie brzusznej. wykryła to dopiero po 4 miesiącach!!! Póżniej operacja i półtora tygodnia w szpitalu i ani słowa przepraszam już nie mówiąc o zwrocie niemałych kosztów!!!!!!!!!!!

SUPER POPROSTU SUPER PANI ALICJA PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZA CIAZE.BARDZO KAPETENTNA. JEDNYM SŁOWEM JEST SUPER

Pani doktor godna polecenia. Nie tylko ze względu na kobiecą delikatność ale również na indywidualne podejście do kazdego pacjenta. Fakt że wizyta troche duzo kosztuje ale wydaje mi sie ze te badania ktore ona tam odrazu robi i jak sie zajmuje pacjentkami jest tego warte.

Polecam. Pani doktor bardzo miła uprzejma i pomocna w szpitalu, czego doświadczyłam.

Mila, sympatyczna, tylko wizyty drogie...

Mila, sympatyczna, tylko wizyty drogie...

rozpoznanie trafne przy pierwszej wizycie i wskazanie skutecznego antybiotyku. brak kompleksowego podejścia do choroby i próby wskazania ośrodka leczącego po wystąpieniu komplikacji. brak właściwych zdolności interakcyjnych. nie polecam w przypadkach trudnych i krępujących.

Owszem polecam Panią doktor tylko w przypadku zdrowej i nieskomplikowanej ciąży. Winnych przypadkach radzę udać się do innego specjalisty. W moim przypadku Pani doktor leczyła torbiel a po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że torbiel to nie jest, tylko przegroda macicy, którą widać na usg. Pani doktor nie potrafiła jednak tego usg odczytać.

Ze szczerego serca polecam panią doktor, jestem jej pacjentką od 2006 roku, zawsze miła i uprzejma. prowadziła moją ciążę, która od pewnego momentu nie przebiegała dobrze. Pani doktor fachowo wyjaśniła co i jak, służyła wsparciem i radą, zawsze można było do niej zadzwonić i dopytać o coś o czym się zapomniało w trakcie wizyty. w szpitalu bardzo pomocna.

Polecam Panią Doktor, kompetentna, uprzejma, świetnie prowadziła moją ciążę. Już w szpitalu bardzo pomocna, odwiedziny na porządku dziennym (co nie było z jej strony obowiązkiem), plus duża pomoc w wywalczeniu moich praw na oddziale patologii ciąży. Jeszcze raz polecam!!!

Absolutnie nie polecam. Ta Pani nie wie co to jest punktualność i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mimo iż jest to wizyta prywatna i osoba jest umówiona na konkretną godzinę to i tak wchodzi do gabinetu standardowo z dwugodzinnym opóźnieniem.Odradzam