dr n. med. Alicja Sikora

Gastroenterolog dziecięcy

Pani Doktor bardzo mila,uprzejma, Zna się na rzeczy, Wyslalam z wizytą do Pani doktor męża z córką,jak nigdy wrócili zadowoleni,Pani doktor wszystko wytłumaczyła,a że jest miłośniczką zwierząt łatwo złapała kontakt z córką,mamy podane jak na tacy dalsze leczenie. Polecam z całego serca.

Nie jest mi dane ocenić lekarza jako specjalisty w swojej dziedzinie, gdyż z samego początku natrafiłam na mur nie do przebicia. Przy próbie kontaktu telefonicznego, celem umówienia dziecka na wizytę zostałam potraktowana bardzo nieuprzejmie. Lekarz „jednym tchem” jak to sam nazwał wypowiedział na szybko jak wygląda sprawa z rejestracją, po czym nie dając możliwości zadania pytań rozłączył się. Można być złotym specjalistą, ale gdy umiejętności interpersonalne są na takim poziomie niestety nie ma to wtedy żadnego znaczenia.

Niestety muszę wystawić 1. Dzwonię do Pani od miesiąca. Pierwszym razem powiedziała, że ona na wizyty się nie umawia z wyprzedzeniem. Poprosiła żeby dzwonić w niedzielę między 14 a 15. I wyścig kto pierwszy ten lepszy i ona odrazu na poniedziałek umawia. Dzwonię w niedzielę, 15 razy. Nie odbiera. Dzwonię w poniedziałek, mówi że przeprasza, ale zmarła jej bliska osoba i nie mogła odebrać i cały tydzień nie będzie przyjmować. Zatem rozumiem, więc na jej prośbę dzwonie w kolejną niedzielę. Pani znowu nie obiera. Dzwoni mąż. Odebrała i mówi, że znajomy bardzo chory i że ona nie będzie przyjmować. Dzwonię dziś, w niedzielę już kolejną, Pani z góry mówi, że nie będzie przyjmować bo ma grypę. Mówię, że rozumiem, alee już dzowonie 3 tyg i ciągle coś..ona na to że w zeszłym tygodniu przyjmowała, ale że Pani się nie załapała. Na co mówię, że dzwonił mąż i mówiła że nie przyjmuje, bo coś ze znqjmomym jest. Na co Pani, ze ona mi się tłumaczyć nie będzie. Także bardzo bardzo mi przykro, że tak się traktuje pacjentów. Człowiek akceptuje jakieś dziwne terminy umawianie wizyt. Dzwoni, bo mu naprawdę zależy, a lekarz zachowuje się jak niepoważny człowiek. Z rozmowy da się wyczuć, że Pani ma wysokie mniemanie osobie i już na wstępie poucza, nie znając dokładnie sytuacji. Brak słów. Naprawdę nie polecam..skoro już na tym etapie są takie problemy to nie wiem co byłoby podczas wizyty.

Cudowny ciepły człowiek... skrupulatna i kompetentna lekarka..dokładny wywiad i badanie a po diagnozie zalecenia do dalszej diagnostyki i leczenie..cierpliwie tłumaczy wszystkie problemy zdrowotne i przebieg leczenia.. dziękujemy za opiekę nad naszym Wiktorkiem

Byliśmy z synem. Cudowna kobieta, wspaniałe podejście do pacjenta i rodzica. Wytłumaczyła wszystko dosłownie od budowy układu pokarmowego począwszy. Opłata za wizytę jest naprawdę symboliczna, gdzie jako Dr n.med mogłaby wziąć o wiele więcej plus za swoją wiedzę. Na pewno będę do niej chodzić z synem.

Chcialam umówić sie do tej lekarki, ale Pani Doktor już przez tel pokazała swoją arogancję i nieuprzejmosc niestety. Aż nie moglam uwierzyć czytajac wcześniej te opinie same pozytywne. No cóż, widocznie woda sodowa uderzyła jej do głowy. Nie polecam. Szukam normalnego lekarza dla córki, skoro ona już tak arogancko potraktowala mnie przez telefon, tylko dla tego że zadzwoniłam w złym momencie, bo jak to powiedziała miałam wiedzieć, że tylko w niedzielę i środy się do niej dzwoni, to jakie ona musi miec podejście do dziecka!!!!

Najlepszy pediatra na jakiego trafiałam, duża wiedza i wspaniałe rady jak postępować z dzieckiem, kilka lat jeździłam do pani doktor z synem - polecam z całego serca- świetny specjalista