lekarz Alicja Śliwińska

1,7
1,6

Kaska

17.07.2015

Tak dlugo,jak sile bede miala,wszedzie bede szerzyla negatywna opinie na jej temat.Bede trzymala kciuki,zeby skonczyla sie jej dobra passa i jakies chorobsko ja dopadlo,zeby byla zalezna od innych i zeby oni napluli jej w gebe.Zdechnie mam nadzieje w samotnosci.

18.09.2013

stary komunistyczny ''babsztyl' niemiła ,napuszona,wszystkowiedząca,odpychająca, zadufana w sobie ''pani doktor'' nigdy więcej do niej się nie zgłoszę.W jej wieku powinni ją wyj....ać na emeryture a nie leczyć ludzi.

02.04.2013

Nie polecam nieczuła wręcz odpychająca , nikomu raczej nie pomorze może zaszkodzić.

07.02.2013

beznadziejna ona nie powinna orzekać ponieważ krzywdzi ludzi wiedząc że nie wie co pacjentowi dolega a pisze co innego co jej pasuje twierdząc że ona nie po to się uczyła ażeby teraz wszystko stracić.Nie wiedza z jej strony postępuje coraz większa ale według niej jakby straciła dochody nie poradziła by sobie wżyciu codziennym, bo 2 domy trzeba z czegoś utrzymać.

27.01.2013

wiecej do tej pani nie bede sie rejestrowal

wiecej do tej pani nie bede sie rejestrowal

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gorzów Wielkopolski"?

Jarosław Belon

prywatna praktyka lekarska