lekarz Alicja Śliwińska

Neurolog

1,4

Ostrzeżenie ! Zanim zarejestrujecie się do dr śliwińskiej koniecznie sprawcie opinie na innych portalach - są BARDZO negatywne (jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tyłu złych opini o lekarzu !)

Ostrzeżenie !

Odradzam !!! Zero kultury osobistej. Powiedziała, że jestem gruba i że nie mam powiększonych węzłów chłonny. Teraz przez jej złą diagnozę mam wielkie problemy zdrowotne !

Tak dlugo,jak sile bede miala,wszedzie bede szerzyla negatywna opinie na jej temat.Bede trzymala kciuki,zeby skonczyla sie jej dobra passa i jakies chorobsko ja dopadlo,zeby byla zalezna od innych i zeby oni napluli jej w gebe.Zdechnie mam nadzieje w samotnosci.

stary komunistyczny ''babsztyl' niemiła ,napuszona,wszystkowiedząca,odpychająca, zadufana w sobie ''pani doktor'' nigdy więcej do niej się nie zgłoszę.W jej wieku powinni ją wyj....ać na emeryture a nie leczyć ludzi.

Nie polecam nieczuła wręcz odpychająca , nikomu raczej nie pomorze może zaszkodzić.

beznadziejna ona nie powinna orzekać ponieważ krzywdzi ludzi wiedząc że nie wie co pacjentowi dolega a pisze co innego co jej pasuje twierdząc że ona nie po to się uczyła ażeby teraz wszystko stracić.Nie wiedza z jej strony postępuje coraz większa ale według niej jakby straciła dochody nie poradziła by sobie wżyciu codziennym, bo 2 domy trzeba z czegoś utrzymać.

wiecej do tej pani nie bede sie rejestrowal

wiecej do tej pani nie bede sie rejestrowal

To b...dle (nie wiem, czy w tym momencie nie obrażam bydlęcia), bo trudno się o niej(mała litera zastosowana celowo)inaczej wyrazić, to szczyt najgorszego wyobrażenia o ,,człowieku".Niekompetencja to jedno...brak poziomu i serca tej osoby to drugie. Uderza fakt,że jest zatrudniana w placówkach państwowych, a honoraria płacone są jej z portfela podatników!!!Jeśli chce gnoić ludzi, niech robi to w 4 ścianach prywatnego gabinetu!Ciekawe, czy tam też ma tak niewyparzoną gębę i błyszczy złośliwymi uwagami, podważając diagnozy innych lekarzy i gnojąc ludzi, zdanych w ZUS-owskim, archaicznym molochu na jej łaskę? Nie polecam,serdecznie odradzam,wręcz ...

Nie polecam,serdecznie odradzam,wręcz ostrzegam przed kontaktem z tym nieludzkim, podłym typem.

Jak nie wierzysz że może Ciebie uzdrowić jeden lek, to odwiedź tego lekarza, cuda się zdarzają ??? .

Pani Doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i dokładnie mnie zbadała. Wzięła pod uwagę moje pozostałe dolegliwości oraz wytłumaczyła przebieg leczenia, a także ewentualne działanie uboczne leków. Odebrałam ją jako osobę bardzo życzliwą, ciepłą, cierpliwą i pełną zrozumienia oraz posiadającą olbrzymie doświadczenie. Uświadomiła mi, że powrót do zdrowia nieco potrwa i że muszę być cierpliwa. Dzięki niej czuję się coraz lepiej i wracam do zdrowia. Serdecznie polecam wszystkim Panią Doktor. -Jadwiga

-Jadwiga