lekarz Alicja Wójcik

2,5
2,5

PRZEZ TA LEKARKE STRACIŁAM DZIECKO A BYŁAM JUZ W 5 MIESIACU.TO BYŁ KOSZMAR.JEST TOTALNYM NIEPOROZUMIENIEM. CAŁKOWITY BRAK PODSTAWOEJ WIEDZY.

Z daleka dziewczynki, trzeba poszukać kogoś innego...

Z daleka dziewczynki, trzeba poszukać kogoś innego...

Przepisala mi tabletki antykoncepcyjne na tzw. ładne oczy, nie zrobiła żadnych badań, nie przeprowadzila nawet wywiadu lekarskiego. Pół roku stosowania tabletek sprawiło, że rozchwiała mi sie cala gospodarka hormonalna, zaczęłam mieć problemy z silnie migrenowymi bólami głowy i stanami depresyjnymi. Kiedy poszlam jej o tym powiedziec twierdzila ze to na pewno nie od tego, znowu zdiagnozowala wszystko bez żadnych badan, czy wywiadu (chociaz takie skutki uboczne sa w ulotce). Na koniec stwierdzila ze nie moge wiecej brac tabletek, bo źle na mnie działaja... wiec rodzi sie pytanie czemu nie moge brac tabletek, jak jeszcze przed chwila twierdzila ze nie maja wplywu na moje zdrowie... Szybko zamkneła mi drzwi przed nosem, bagatelizujac wszystko i nie próbując pomóc. Lekarz rodzinny i neurolog potwierdzili, ze moje problemy pojawily sie przez tabletki, a ten kto mi je wypisał był skrajnie nieodpowiedzialny, dając mi recepte bez zadnych badan. Musialam przez dwa miesiace brać silne leki, żeby organizm wrócił do normy..

to nie lekarz tylko osoba zarabiajaca pieniadze w wieku 19tu lat postawila mi diagnoze rak szyjki macicy -macica do usuniecia swiat mi sie zawalil jak sie okazalo w gabinecie u dr.Chrusciela byla to nadzerka zostala usunieta i do dnia dzisiejszego wyniki badan mam dobre.Pani Wojcik zbywa pacjentki i stawia bledne diagnozy.

godny polecenia ginekolog, naprawdę pomaga ludziom i nie ma twardo ustalonego cennika

naprawde mam fatalna opinie na temat pani dr , wszystkiego musze domyslac sie sama a co najwazniejsze nawet szukac informacji a tak chyba nie powinno byc , to lekarz powinien uswiadomic pacjenta o jego stanie zdrowia

najlepsza Pani doktor :)))) mila i kompetentna!!

najlepsza Pani doktor :)))) mila i kompetentna!!

bardzo dobry specjalista.

bardzo dobry specjalista.