lekarz Alina Chmura

1,4
1,9
1,5
1,3

Pani bardzo miła wygadana ale nie na temat choroby z chcecia zbiera kase 150 zł za wizyte wypisuje nie te lekarstwa nie umie leczyć

Jest lekarzem egoistycznym,nie dal zadnych badan,a chciala mi leczyc kregoslup,a mialam bol glowy a nie plecow,jak mam bole plecow bym poszla do lekarza od plecow.

bez pieniędzy nie podchodź do tego lekarza

bez pieniędzy nie podchodź do tego lekarza

Mam wrażenie, że Pani doktor brak kompetencji nadrabia uśmiechem.

Mam wrażenie, że Pani doktor brak kompetencji nadrabia uśmiechem.

pani choć miła bardzo trzyma się za kieszeń aby przypadkiem nie zlecić wykoannia jakiegokolwiek badania. Jeżeli boli to brać Ketonal, jak plujesz krwią to wit. C ale żeby ustalić przyczynę bólu to pani doktor na to nie wpadła. Leczenie przez uśmiech

wizyta w gabinecie na Judyma zostałem potraktowany jak intruz może gdybym udał się na parkową do prywatnej poradni bylbym milej spostrzegany

Pani doktor bardzo uprzejma.Bez problemu wystawia skierowania do szpitala (aby nie obciążać bużdżetu swojej przychodni)choć nie jest to konieczne bo wymagane badania można wykonac ambulatoryjnie.Aby ciągle nie tułać się po szpitalach i móc wykonac badania wystarczyło abym zmienił lekarza prowadzącego.

Nie polecam ze względu na to, iż p. Chmura naciąga, za wizytę kasuje 100zł, poleciła zrobienie eeg głowy, które nic nie wnosiło do sprawy za koljne 100zł, po czym kazała przyjechać po wyniki, zaprosiła do środka, powiedziała, że nic tu nie widać na eeg, po czym skasowała kolejne 100zł. Nie dowiedziałam się niczego, nawet nie zaproponowała skierowania na rezonans magnetyczny...naciąga jak może. Poza tym jest szalenie miła, wydaje się nawet, że słucha...lecz cóż z tego...