dr n. med. Alina Kordeusz

Dermatolog, Wenerolog

Lekarz z ogromnym doświadczeniem!!! Bardzo odpowiedzialny specjalista- Pani doktor wyleczyła schorzenie, z którym inni dermatolodzy nie mogli sobie poradzić. Ocenianie lekarza na podstawie jego gabinetu(u doktor Kordeusz miejsca "z duszą"), kompletnie mija się z celem! Zdecydowanie polecam

Świetny, doświadczony lekarz. Gorąco polecam wszystkim, którzy liczą na indywidualne podejście.

Zupelnie niekompetentna osoba - wyciaga tylko pieniądze !!!!!!! 100 zl za wizyte w gabinecie sprzed Wojny.... Dopiero inny dermatolog juz na 1 wizycie rozpoznal chorobę a ta Pani na mnie eksperymentowala przypuszczam ze chodzi o pieniadza a pacjent cierpi calymi tygodniami!!!

Ok. moze gabinet nie nalezy do nowoczesnych, jest co najmniej hmmm osobliwy, ale to chyba nie o wyglad gabinetu chodzi idac do lekarza, nie mozna po gabinecie oceniac jego kompetencji.Pani doktor jest bardzo rzeczowa, robi dokladny wywiad,ogląda wnikliwie problem, jest uprzejma, tłumaczy mozliwe przyczyny powstania dolegliwosci, aby w przyszlosci moc je wyeliminowac a nie tylko leczyc skutki.Co bardzo wazne nie przepisuje gotowych kremow czy masci tylko daje recepture na ich zrobienie w aptece, a koszt takiego robionego kremu to tylko 5 zl. Bylam u niej 2 razy z roznymi dolegliwosciami i po zastosowaniu robionych kremow bardzo szybko przeszly. Na wizyte w obu przypadkach zostalam zapisana tego samego dnia, w ktorym dzwonilam. Szczerze polecam. Aha - Pani doktor absolutnie nie zaleca masci sterydowych! Oby wiecej takich lekarzy.

Może i gabinet nie jest pierwszej nowości, ale nie zgadzam się z poprzednią opinią, w pełni profesjonalne podejście do pacjenta, jestem zadowolony z wizyty, w dodatku odbyła się ona w dniu rejestracji telefonicznej, a nie tak, jak to gdzie indziej bywa, po wielodniowym oczekiwaniu, polecam!

Skandal, gabinet z końca XIX wieku, kompetencje pod dużym znakiem zapytania.

Skandal, gabinet z końca XIX wieku, kompetencje pod dużym znakiem zapytania.