lekarz Alina Kotiuszko

2,9
2,9

Bardzo dobra doktorka ,lecze się od lat i w swoim krótkim życiu przyszłam wiele z lekarzami ginekologi. Czasem pomoże, czasem samo przejdzie A czasem terapia nie zadziała. Ale i tak to najlepszy lekarz na tym zadupiu. Wytłumaczy, wysłucha, popatrzy, tel odbiera ,oddawania, w szpitalu zaglada itd .

Na panią doktor trafiłam przypadkiem i dzięki niej nie mam już torbieli( wcześniejsza ginekolog leczyła mnie 6 lat hormonami i torbiele wracały !!!) jest miła i dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. co prawda nie wiem jak jest z nią przy porodzie ale na zwykła wizytę ją polecam. wszyscy piszą o pieniądzach że ktoś jest fajny jak je dostanie a weźcie się na ich miejscu postawcie- tak samo byście robili. zresztą chyba warto wydać wiecej zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie czy życie dziecka....

Jestem pacjentką Pani dr już 3 lata (głównie na NFZ, ale zdarzyło się też prywatnie) i jestem bardzo zadowolona zarówno ze sposobu leczenia, jak i opieki w czasie ciąży. Pani dr jest bardzo miła, ma dużą wiedzę, przez co wzbudza zaufanie, badanie ginekologiczne jest bezbolesne, a więc same plusy :) Kiedy była pilna potrzeba, zawsze mogłam do tej pory liczyć na poradę przez telefon. Szczerze polecam tego lekarza.

POLECAM PANIĄ DOKTOR JEST WYROZUMIAŁA MIŁA BARDZO DUŻO MI POMOGŁA W MOJEJ CHOROBIE DO KOŃCA SIĘ MNĄ OPIEKOWAŁA DZIĘKUJE JEJ ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBIŁA

drogie Panie nie chce mi się wierzyć że dla jednego pacjenta pani doktor jest bardzo uprzejma i pomocna a do drugieg źle nastawiona. Ja osobiście bardzo się cieszę, że pani doktor prowadzi moją ciążę. Czuje się pewnie i bezpiecznie i obdarzam panią doktor dużym zaufaniem.

Nie polecam ! Przez te pseudolekarkę nie żyje dziecko

Nie polecam ! Przez te pseudolekarkę nie żyje dziecko

Sąd wymierzył lekarce 15 tys. zł grzywny. Uznał, że taka kara jest odpowiednia do stopnia winy, stwarza konkretną dolegliwość dla sprawcy. Podkreślano przy tym, że Alina K. jest lekarzem ginekologiem o bogatym doświadczeniu zawodowym i ponadprzeciętnym poziomie specjalizacji. Alina K. złożyła apelację, jej adwokat domagał się uniewinnienia. W środę (20.03) Sąd Okręgowy w Krośnie podtrzymał wyrok, który zapadł w I instancji.

Prowadziła moje 2 ciąże i bieżące leczenia, jestem pacjentką od 17 lat, gdyby było coś nie tak to bym zmieniła lekarza

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! OPRYSKLIWA, WREDNA BABA, MAM NADZIEJE ZE NIE BEDE MIEC WIECEJ NIC Z NIA WSPOLNEGO

Mam nadzieję że już jej w życiu nie zobaczę. Tak będzie najlepiej.

Mam nadzieję że już jej w życiu nie zobaczę. Tak będzie najlepiej.