Alina Kowalczyk

Częstochowa
50,808656819,1279966603 476 076

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
31 opinii

polecam Panią doktor na pierwszą wizytę. Miła, kompetentna. Poświęca dużo czasu aby odpowiedzieć na każde pytanie.

pierwsza wizyta i OK, polecam Panią innym pacjentkom :)

Jestem teraz w mojej pierwszej ciąży :) Pani doktor podczas wizyty się nie spieszy, ostatnio nawet robiła sesję zdjęciową mojego dzidziusia na badaniu USG :) Jest to bardzo ciepła i sympatyczna kobieta i widać, że lubi pomagać innym kobietom.

Panią doktor znam od kilku lat, jest kompetentna, wrażliwa i przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do zawodu. Zawsze z uśmiechem wita swoje panie i stara się wyjaśnić każdy problem. Polecam ją z czystym sercem... Wspaniała osoba - bdb specjalista.

Pani Alina jest osobą bardzo miłą, empatyczną i wzbudza zaufanie. Podchodzi do pacjenta bardzo spokojnie, wprowadza miłą atmosferę. Bardzo polecam

Bardzo miła pani doktor. Polecam wszystkim, którzy mają stres przed badaniami ginekologicznymi:)

pani doktor kompetentna dobrze tlumaczy dokladnie bada nie lekcewarzy zadnego problemu polecam p doktor

Trafiłam do pani dr w 3 tyg ciąży, na ppodstawie tylko sobie znanych przesłanek pani dr stwierdziła, że jest to ciąża zagrożona i na pewno jej nie donoszę. Całe szczęście zasięgnęłam opinii innego lekarza, który okazał się bardziej kompetentny, całą ciążę przeszłam bez komplikacji. Ponadto rozumiem, że pani dr ma wiele pacjentek, ale czekanie na wizytę w gabinecie kilka godzin to przesada, tym bardziej, że była to wizyta prywatna. A wystarczyłoby zapisywać pacjentki na konkretną godzinę. Ogólnie lekarka bardzo miła, ale to za mało abym mogła ją komukolwiek polecić.

Byłam u Pani Aliny na mojej pierwszej wizycie i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Wysłucha, doradzi, pomoże i do tego koszt całej wizyty wraz z cytologią jest naprawdę przystępny. Pani dr. jest bardzo delikatna, w trakcie badania wszystko tłumaczy. Wizyta jest naprawdę bezstresowa. Polecam serdecznie.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Na pierwszej wizycie od razu zraziłam się do tej osoby, radzę każdemu omijać tego lekarza.

Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona osoba, badania nawet nie poczułam, wszystko dokładnie objaśniła na usg, bezproblemowo pomogła dobrać metodę antykoncepcji, bardzo polecam wszystkim tą Panią doktor

Przyjazna pani doktor. Od razu, przy pierwszej wizycie wykonała komplet badań - 70 zł. Teraz tylko czekać na dobre wyniki cytologii. :)

polecam , mam do Pani Doktor 100% zaufanie

Pani dr to godna zaufania sympatyczna osoba, traktująca pacjentkę bardzo indywidualnie, a nie jak zło konieczne. Zawsze z uśmiechem, rzeczowo objaśni problem. No i jest naprawdę bardzo tania.Polecam wszystkim paniom :)

Pani doktor to niezwykła osoba, miła, uprzejma a do tego delikatna. Wielką nadżerkę wyleczyła w krótkim czasie i bezinwazyjnie.Można u niej zrobić komplet: badanie, usg, cytologia. Nie zamieniłabym jej na żadną inną ginekolog.Minusem są bardzo duże kolejki.

USG + badanie .. bardzo bardzo tanio i swietna kobieta.. nie mam w ogole pojecia dlaczego ktos dal 1,1,1,1,1,1 :/ zapewne konkurencja :) znajac zycie to tak pewnie bedzie. Ogolnie babeczka 1 klasa.. Mila, sympatyczna.. to az zarazliwe :) Lepszego lekarza nie znalam.

prawda napisana we wszystkich pozytywnych komentarzach. Przede wszystkim przy badaniu USG tłumaczy wszystko co pacjentowi dolega bądź nie.

Wspaniała kobieta, miła, uprzejma, zawsze się uśmiecha. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Chodzę już do niej drugą ciążę i chociaż nie przyjmuje w żadnym szpitalu to nie zamienię ją na inną ginekolog.

Gorąco polecam! Jestem zadowolona z kompetencji i uprzejmości pani doktor.

moge kogos poprosic o godziny przyjec u tej Pani?

Bardzo miła, sympatyczna kobieta. Delikatnie obchodzi się z pacjentem i poważnie podchodzi do wykonywanej pracy.

Ta Pani Dr. jest naprawde super babka,mila i sympatyczna,delikatnie bada,wszysko tłumaczy,gdy wykonywała badanie USG dopochwowe pokazywala na monitorze i wszystko tlumaczyła gdzie co jest:))SZKODA tylko ze ta Dr nie pracuje w żadnym SZPITALU bo do takiego lekarze z ciążą było by miło chodzić.

Bardzo miła i ciepła osoba, delikatna i kompetentna. Polecam.

mogę tylko powiedzieć że Pani Alina jest miłą i kompetentną osobą.

Własnie byłam u pani doktor, to super babka , dobry, ciepły i miły specjalista. Zna sie natym co robi. Plecam moim wszystkim znajomym i zawsze są mile zaskoczone i zadowolone . Pozdrawiam . ataner

Pani Alina jest bardzo sympatyczna osoba wzbudzajaca zaufanie i znajaca sie bardzo dobrze na swoim zawodzie. Jestem w pelni zadowolona z uslug jakich mi poswiadczyla i z cala pewnoscia gdy znow zawitam do Polski zglosze sie na kontrole.

Coś potwornego!!!!!!!!!!!!!!!!!Ból przy badaniu brak poszanowania godności i intymności pacjenta,bardzo nieuprzejma pani doktor.nie polecam.

Bardzo miła Pani doktor, bałam się mojej 1 wizyty u ginekologa, ale gdy weszłam do gabinetu stres minął :) Poświęca dużo czasu, jest delikatna. Koszt wizyty to 30 zł, 10 zł uzg i 20 zł cytologia. Polecam.

Bardzo miła i zawsze uśmiechnięta pani doktor.

Bardzo miła i uprzejma pani.Zna się na rzeczy u mnie wytłumaczyć na czym polega problem.

Bardzo miła pani, poświęca dużo czasu pacjentowi!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny