lekarz Alina Kowalczyk

To moja pierwsza Pani ginekolog i nie mam zamiaru jej zmieniać. Byłam już na 3 wizytach i tyle cierpliwości i zrozumienia nigdy nie doświadczyłam w służbie zdrowia, nie ważne czy prywatnie cz nie. Pani doktor była spokojna gdy ja panikowałam podczas 1 wizyty i kolejnych związanych z leczeniem. Potrafiłam trząś się, a ona spokojnie mówiła odwracając moją uwagę. Polecam wszystkim !

Miła, wszystkie macie piękną maciczkę?... co do kompetencji- gubi się w zeznaniach i nie potrafi jasno określić co się dzieje. Prowadzenia ciąży nie polecam u Pani doktor. Zamiast się cieszyć już płacze kilka dni bo nie potrafi jasno powiedzieć czy ciąża jest czy nie.

Bardzo miła Pani doktor, polecam na pierwszą wizytę, atmosfera nie jest stresująca, Pani wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, jest kompetentna i poświęca tyle czasu ile trzeba, poza tym cena wizyty jest przystępna. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

polecam Panią doktor na pierwszą wizytę. Miła, kompetentna. Poświęca dużo czasu aby odpowiedzieć na każde pytanie.

pierwsza wizyta i OK, polecam Panią innym pacjentkom :)

pierwsza wizyta i OK, polecam Panią innym pacjentkom :)

Jestem teraz w mojej pierwszej ciąży :) Pani doktor podczas wizyty się nie spieszy, ostatnio nawet robiła sesję zdjęciową mojego dzidziusia na badaniu USG :) Jest to bardzo ciepła i sympatyczna kobieta i widać, że lubi pomagać innym kobietom.

Panią doktor znam od kilku lat, jest kompetentna, wrażliwa i przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do zawodu. Zawsze z uśmiechem wita swoje panie i stara się wyjaśnić każdy problem. Polecam ją z czystym sercem... Wspaniała osoba - bdb specjalista.

Pani Alina jest osobą bardzo miłą, empatyczną i wzbudza zaufanie. Podchodzi do pacjenta bardzo spokojnie, wprowadza miłą atmosferę. Bardzo polecam

Bardzo miła pani doktor. Polecam wszystkim, którzy mają stres przed badaniami ginekologicznymi:)

pani doktor kompetentna dobrze tlumaczy dokladnie bada nie lekcewarzy zadnego problemu polecam p doktor