lekarz Alina Krzywoń

Laryngolog

2,9
2,5
2,9

Po dzisiejszej wizycie u Pani dr jestem bardzo zadowolona, otacza pacjenta szczególną troską, wykorzystuje maksymalnie wszystkie badania, wyniki wnikliwie tłumaczy. Wskazuje wszelkie zalecenia. Wszystkie walory oceniam na piątkę. Jest godna polecenia. Wdzięczna pacjentka.

badania, wyniki wnikliwie tłumaczy. Wskazuje
wszelkie zalecenia. Wszystkie walory oceniam
na piątkę. Jest godna polecenia. Wdzięczna
pacjentka.

Przyszłam z dzieckiem z podejrzeniem o zapalenie ucha. Miała gorączkę. W ręku miałam skierowanie. Grzecznie zapytałam czy może mnie przyjąć. Dwa tygodnie dziecko gorączkuje i muszę sprawdzić co mu jest. Tak niemiłej osoby nie spotkałam. Wykrzykiwała i nie patrząc mi w oczy odesłała mnie do rejestracji na pierwszy wolny termin. Jestem w szoku, ze nie chciała obejrzeć 2 letniego dziecka. Rozumiem kolejki ale nigdy bym jej nie zawracała głowy gdyby nie wskazanie pań z rejestracji, że można poprosić o przyjęcie. Poszłam do innego lekarza oczywiście prywatnie. Mam duży żal. Można było grzeczniej, uprzejmiej. Tymczasem zobaczyłam złość i irytację, że w ogóle coś chcę. Nigdy do niej nie pójdę. Jak można było nie przyjąć dwu letniego chorego dziecka. Poprzewracało im się od nadmiaru kasy. Napiszę na Nią skargę do NFZ.

Bardzo, bardzo nie polecam! Pani jest opryskliwa i dwa razy nie przyjęła chorego dwulatka, który miał skierowanie na CITO !!

Poszłam ze zdrowym (wcześniej byłam u pediatry) dzieckiem na rutynową kontrolę, przed zawodami pływackimi. Pani "doktor" stwierdziła że w uszkach dziecka zalega woskowina i zaczęła ją bardzo niedelikatnie usuwać. W rezultacie zamiast usunąć woskowinę to tylko ją dopchnęła dalej. Wieczorem z dzieckiem byłam na ostrym dyżurze w szpitalu, ponieważ rozwinęło się zapalenie ucha. 140 zł recepta. Jak ktoś na czym się nie zna nie powinien za to się zabierać. Dr. Krzywoń nie poleciłabym nawet, aby udać się do niej ze swoim czworonożnym pupilem.

W porównaniu do innych laryngologów z którymi miałem do czynienia to jest najbardziej rzetelnym lekarzem w tej dziedzinie. Kiedy inni sugerowali wycięcie migdałów pani zasugerowała inne rozwiązanie które przyniosło pozytywne efekty Dzięki czemu migdałki nadal są :) i nie choruję co trzy miesiące Polecam

Opryskliwa, niepotrzebnie stwarza problemy, bez powodu krzyczy na pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo niemiła kobieta. Nie tłumaczy choroby. Poszłam z dzieckiem z przewlekłym katarem i okazało sie ze ma powiekszony trzeci migdał,kiedy zapytałam sie co z zatokami to wykrzyknęła do mnie ze to normalne ze zatoki przy tym maja stan zapalny-wydaje mi sie powinna mnie poinformowac o wszystkim co sie dzieje z dzieckiem,skad ja mam wiedziec co idzie za trzecim migdałem, przepisała antyboityk który nir działa na dziecko majac przed soba test na antybiotyki jakie moge podac dziecku zapytałam sie dlaczego doktor jej to przepisuje skoro na nia to niedziała stwierdziła ze musi jej cos przepisac. Zdecydowanie nie polecam!!!!!

Niestety nie miałem szczęścia ponieważ wypisany długopis odwrócił uwagę Pani doktor. Nie dowiedziałem sie niczego o mojej chorobie (rozpoznanie stłuczenia paznokcia jak zrozumiałem) a dostałem receptę na 150 zł (były tam witaminy i różnego rodzaju środki na grzybicę). Zdecydowanie odradzam wizyty u tego "lekarza"...

Ta pani zalicza się do lekarzy tzw. starej daty, nie zna nowych metod leczenia ani nie szuka przyczyn choroby. Ponadto postępuje nieetycznie krytykując osobę pacjenta i komentując to, co nie należy do jej kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.

JEST TO KOBIETA Z SERCEM DBA O SWOJCH PACJETÓW

JEST TO KOBIETA Z SERCEM DBA O SWOJCH PACJETÓW