lekarz Alina Łajdecka

Nie polecam, byłam u niej z 7 miesięczną córką. Jak tylko przekroczylismy próg to była mnie miła. Dobrze ze byłam z mężem i on asertywnie poprosił o dokładne obejrzenie dziecka i dopiero wtedy stwierdziła ze lepiej pojechać na pogotowie do Koszalina a nie robic dziecku okłady.

Bardzo dobra Pani Doktor! Po kilku latach bezsensownego podawana antybiotyków przez innego lekarza - Pani Dr.Łajdecka zrobiła wszystkie badania, dokładnie określiła leczenie i przebieg choroby. Jestem na tak.

nie polecam nikomu tej ani doktor, poświęca mało czasu pacjentowi, jest strasznie niemiła i obojętna.

Nie,nie i jeszcze raz nie!Kobieta niemiła,w ogole nie słucha co rodzic do niej mówi.Lekarka"starej daty".Tak mi leczyła syna prywatnie,że wylądował by w szpitalu...Na samą myśl o tym szlak mnie trafia.I co to za tryb leczenia,że karze dziecku wpychac antybiotyk na chama,kiedy dziecka organizm ten lek odrzuca i go nie toleruje?!Ta kobieta nawet sobie nie zapisuje kogo przyjmuje,z jaką dolegliwością...Byłam prywatnie i nawet prywatnie jest arogancka i bezczelna.Nie chcę się zbytnio rozpisywać,ale nie polecam!Może wizyta prywatna jest tania,bo to tylko 50zł,ale czy warta zdrowia własnego dziecka?ODRADZAM!!!!!!!!!

Nie polecam tej pani doktor. Bylam u niej z synem w przychodni w Bialogardzie, podejscie olewatorskie, w ogole mnie nie sluchala. Na moja prosbę o skierowanie na badanie kalu w kierunku pasozytow stwierdzila, ze nie bedzie małego meczyla badaniem kalu... zapytalam od kiedy badanie kalu jest meczące????Bylismy ostatni w kolejce i najwyrazniej spieszyla sie do domu :/ Powiem tyle, u nas w przychodni kolejek do niej nie ma, chyba to o czyms swiadczy.

Beznadziejny lekarz. Na zapalenie ucha kazala brac ibuprom.

Beznadziejny lekarz. Na zapalenie ucha kazala brac ibuprom.

Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia bardzo dokłądnie bada dziecko szuka najlepszych orzwiązań widać pasję i poświęcenie ie ważne czy jest 6 rano czy 20 jeśli jest coś poważnego przyjmie zawsze. I najważniejsze ma podejście do dzieci i trafne diagnozy. Widac że nie leczy dla ksy bo koszt wizyty to jedyne 50 zł za wyleczenie jednej choroby a nie za kazda wizytę więc bez względu na to ile razy do niej pojdziesz z jedna chorobą nie zaplacisz więcej. Polecam gorąco

SUPER LEKARZ POLECAM KAŻDEMU BO TO CZLOWIEK Z POWOŁANIA NA TYM STANOWISKU

SUPER LEKARZ POLECAM KAŻDEMU BO TO CZLOWIEK Z POWOŁANIA NA TYM STANOWISKU

Pani Doktor leczyła naszego synka w szpitalu. Bardzo miła, kompetentna lekarka. Profesjonalnie podchodzi do małych pacjentów. Bez zastanowienia poszłabym do niej z miomi dziećmi gdyby ponownie zaszła taka potrzeba.

Dr łajdecka owszem miła i sympatyczna w momencie jak idzie się do niej na wizytę prywatną, znacznie gorzej gdy się nie płaci. Byłam u niej raz z dzieckiem prywatnie, wmiarę ok wizyta choć i tak nic nie pomogła. Parę dni temu moje dziecko dostało silnego ataku kaszlu, tak że non stop wymiotowało i dusząc się siniało mi na rękach. Nie wiele się zastanawiając pojechałam na izbę przyjęć do naszego szpitala. Tam dr Łajdecka najpierw przez 10 minut szydziła z pielęgniarką ze mnie, jaką to jestem panikarą,później zaczęła się czepiać po co ja wogóle tu przyjechalam, była niemiła, wredna i bezczelna. Na koniec opieprzyła mnie, że nie ma jak zbadać dziecka, bo zbyt ruchliwe, a w momencie jak zobaczyła w książeczce zdrowia swoją pieczątkę z prywatnej wizyty, zmieniła się o 180 st i zaczęła być znów do rany przyłóż. Skomentowałałabym to tylko słowami: istny dramat i nieporozumienie. Brak słów, nigdy więcej do niej już nie udam się.