lekarz Alina Masiakowska

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Lesznie. Zawsze trafiona, precyzyjna diagnoza oraz leczenie. Serdeczna i cierpliwa do małych pacjentów. Można powiedzieć, że Pani Doktor jest lekarzem z powołania.

Pani doktor zawsze ma czas dla każdego pacjenta, nigdy nie potraktowała nas w pośpiechu , chociaż są okresy,że często u niej się pojawiamy, nigdy nie lekceważy nawet najdrobniejszych objawów, przy tym ciepła, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna.

To najlepszy lekarz pediatra, jakiego spotkałam!!! Nigdy niczego nie lekceaważy, do każdego problemu podchodzi bardzo poważnie. Jest przemiła!

Bardzo ciepła, miła Pani Doktor. Świetnie doradza i zna sie na swoim fachu. Takich umiejętności może pozazdrościć jej każdy inny lekarz w Lesznie, ale i nie tylko. Mimo tak dużej ilości pacjentów przyjmowanych dziennie, zawsze znajdzie czas. Serdecznie polecam tego specjalistę.

Bardzo miła, drobiazgowa w diagnozie, wypisuje bez problemu skierowania do specjalistów. Interesuje się dzieckiem i wszystkimi problemami. Polecam tego lekarza!!!

polecam w 100%. cierpliwa i sympatyczna, z dobrym podejściem do dzieci, a przy tym dokładna, wręcz drobiazgowa.

pani doktor ma wielkie serce do dzieci i duże doświadczenie w pracy w zawodzie. Leczę u niej dwójkę moich dzieci, jedno z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nigdy nie robi problemów z wypisywaniem skierowań do specjalistów, o co trudno w przypadku innych lekarzy. Antybiotyki podaje tylko w razie konieczności a nie "w razie czego". Kieruje na badania krwi, kontroluje stan chorego po wyleczeniu, pyta o inne sfery zdrowia i życia, tryb życia, sen itp. Co ważne - w trakcie wizyty PATRZY NA PACJENTA czego brakuje innym leszczyńskim pediatrom. Żadem do tej pory pediatra nie badał w trakcie wizyty wielkości śledziony, powiększenia węzłów chłonnych, wzdętego brzuszka. Żaden nie mierzył wzrostu, nie ważył (tylko w razie szczepień). Pani dr Masiakowska ma czas na wszystko w trakcie wizyty, jest bardzo drobiazgowa i ma super podejście do dzieci