lekarz Alina Obszańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Bardzo polecam. Pani doktor jest bardzo mądrą i wykształconą osobą. Od pierwszego momentu, gdy wszedłem do jej gabinetu atmosfera w środku była bardzo sympatyczna i miła.

Uważam że Pani doktor Alina Obszańska to wybitna specjalistka. Zna się doskonale na swojej pracy i trafnie stawia diagnozę. Dodatkowo czas spędzony umila miłe usposobienie Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy i wysłucha pytania pacjenta. Jest to jedyna osoba wśród okulistów, która rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam Panią doktor!!!!

Zdecydowanie polecam, szczególnie dla dzieci. Bardzo miła kobieta, wszystko dobrze wyjaśnia tłumaczy. Ma dobre podejście do dzieci, a tego niektórym brak. POLECAM

Pani doktor wyraźnie gdzieś się spieszyła i nie mogła skupić się na mojej wizycie.

Dzisiaj byłam po raz pierwszy u Pani dr.Aliny Obszańskiej i jestem bardzo zadowolona z przyjęcie.Bardzo miła przyjazna,spokojna,dokładnie wyjaśniła mi moje schorzenia,a krótka rozmowa podziałała jak balsam dla duszy i ciała.Serdecznie pozdrawiam panią doktor wdzięczna pacjentka Gosia DZ.

Z czystym sercem polecam wszystkim zainteresowanym p. dr Obszańską.Poszukiwałam okulisty, który ma podejście do dzieci-i znalazłam:) Moje dziecko po niefortunnej wizycie u innego lekarza okulisty strasznie bał się badania, po tym jak lekarz nakrzyczał na niego, że nie może przeczytac cyferek, które mu pan okulista pokazał(koszmar.....). Pani dr. Alina ma niesamowite podejście do dzieci. Jest miła, ciepła i serdeczna, objaśnia krok po kroku co będzie robic. Moje dziecko juz sie nie może doczekac kolejnej wizyty u pani doktor. Polecam!!!!!!

Na skutek pomyłki pani z rejestracji zostałam umówiona z dzieckiem na wizytę na godzinę o której tego dnia pani doktor miała już nie przyjmować. Pani rejestratorka w ostatniej chwili próbowała przełożyć moją wizytę na inny termin, ale to nie wchodziło w grę. Siedząc już z dzieckiem w poczekalni zaczęłam się obawiać jak moje dziecko zostanie potraktowane, ale czekała na mnie bardzo miła niespodzianka. Pani Obszańska badanie mojej córki zaczęła od spokojnej rozmowy, wytłumaczyła jej co będzie robić, bez pośpiechu wykonała badanie i w bardzo przystępny sposób wytłumaczyła córce na czym polega jej wada wzroku i co można na to poradzić. Na prywatnych wizytach nikt nie poświęcał nam tyle czasu nie mówiąc o udzieleniu informacji. Polecam!!

Polecam, wspaniała! Oby takich lekarzy więcej!!!!

Polecam, wspaniała! Oby takich lekarzy więcej!!!!

Bardzo miła,poświęca dużo czasu, wysłucha pacjenta.Oby wszyscy lekarze byli jak Ona.Polecam !

Bardzo dobry specjalista polecam !!!! Proszę nie zwracać uwagi na złe opinie bo to zazdrosny kolega z pracy dodaje (PN). Lekarz Rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz Rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!