lekarz Alina Szymańska

Dermatolog

1,5
1,7

Żałuję, że zajrzałem tutaj dopiero po wizycie, ale nie przyszło mi do głowy, że coś takiego dzieje się jeszcze w dzisiejszych czasach i nikt przez tyle czasu nie wyciągnął konsekwencji z takiego postępowania. Przestrzegam wszystkich przed wizytą u tej pani. Wystarczy poczytać poprzednie komentarze. Poszedłem z pieprzykiem który puchnie a przy tym boli to pani najpierw mnie wykpiła a później powiedziała, że mi się wydaje i jestem przewrażliwiony, robiąc ze mnie jakiegoś psychola.

Ta Pani powinna iść na emeryturę żeby tam mogła sobie spokojnie grzebać w internecie, bo jedyne co robi to właśnie to. Ekspresowa wizyta 2,5 minuty. Zero podejścia i wytłumaczenia. Efekt? Maść na trądzik…może przejdzie za trzy miesiące. Szkoda czasu i nerwów.

Po prostu nie polecam. Szkoda czasu!! Pani doktor nic nie wyjaśniła, przy silnej alergii nie skierowała na żadne dodatkowe badania.

Nie polecam. Udałem się do Pani doktor jak można ta Panią nazwać doktorem z problemem bialych plam na skórze. Przez cała wizytę pani nic praktycznie nie mowila tylko sobie coś tam pisała w komputerze i na koniec dostałem karteczkę z numerkiem do wykupienia maści. Żadnego wywiadu o problemie. Jakbym ja nie mowil to oprócz nazwiska to by była grobowa cisza. Wychodząc podpytalem się co to może być i uslyszalem ze nie wie i niech sobie Pan smaruje maścią może pomoże. Żadnych przypuszczeń czym to jest spowodowane i Co to może być. Dużo więcej informacji dowiedziałbym się w aptece. Masakra

Byłam raz ze skóra głowy bez słowa wpisała lek kupiłam poczytałam aż mi się włos zjezyl na głowie lek był na luszczyce!!!!???? Przecież to bardzo poważna sprawa żeby tak wypisać bez wyjaśnienia i diagnozy!!! Koleżanka była z wysypka z dzieckiem to pytałaczy na pewno nikt nie ma łuszczycy w rodzinie, nikt nie miał to wyoisaka tabl na alergię i przeszło. Lekarka straszy Więcej tam nie pójdę wolę zapłacić prywatnie, niestety bezpłatna służba zdrowia nie daje sobie szans.

Pani doktor ewidetnie się wypaliła, wizyta raczej mało kogo usatsyfakcjonuje, kontakt ograniczony do minimum, 0 wywiadu.

Odradzam.bylam dwa razy w ciagu roku i calkowity brak zainteresowania problemem i pomocy.Pani zle wybrala zawod.

Olewanie pacjenta, pokazałam zmianę na skórze. Pani doktor swoim okiem oceniła, że to nic takiego jakiś ziarniak i nic by z tym nie robiła:( powiedziałam, że przeszkadza mi to i boję sié, że z czasem coś się z tego zrobi, to mam sobie iść do rodzinnego i prosić o skierowanie do chirurga. Na taką opinię czekałam miesiąc:(

To straszne i smutne. Pani specjalista dermatolog na zgłoszony problem wypadających włosów i świąd skóry głowy zetknęła tylko i nie zadając pytań powiedziała, że może przepisać lotionów, gdy zaczęłam opowiadać gdzie może jest przyczyna, jakie inne badania zrobiłam odpowiedziała: to chce pani ten lotionów? Gdy zapytałam jak działa ten lotionów, nie odpowiedziała mi, jak stosować?-"przeczyta pani sobie ulotkę" okazało się, że lotionów mogę

Nie polecam tej pani, zbywa pacjentami jak najszybciej, nie uprzejma ma wszystko gdzieś ci się do niej mówi..