lekarz Alina Warmińska

2,9

Tak źle prowadzonej ciąży jeszcze nie miałam.......ale pieniądze liczyć za wizytę to potrafi gdyby nie wcześniejsza wizyta w szpitalu to nie wiem czy bym zobaczyła dziecko.

Zdecydowanie NIE POLECAM. Po pierwsze faktycznie zauważyłam że Pani Alicja nakierowana jest głównie na pieniądze, nie jest zbyt uprzejmą kobietą do tego nie potrafi wyjaśnić pacjentowi co dokładnie się dzieje. Po drugie z ostatniej wizyty u Pani doktor wybiegłam z płaczem. Miałam problemy z poziomem progesteronu oraz miesiączką i zamiast spokojnie podejść do sprawy Pani doktor od razu stwierdziła ze bede miała poważny problem z zajściem w ciąże. W chwili obecnej jestem w 5 miesiącu ciąży gdy tylko zaczełam się starać nie było najmniejszego problemu, za pierwszym razem nam sie udało. Wystarczyło tylko wyrównać poziom progesteronu tabletkami. Nigdy więcej nie chce spotkać tej Pani na swojej drodze.

Pytam o wizyte po godzinie 18 bo tak tez pracuje a dr na toi iz Ona nie skomentuje tego ze nie mam czasu na badanie Ona wieczorem nie pracuje bo woli ten czas spedzic w domu!!!

Jestem po dwóch cięciach,poszłam z 3 ciążą,wymiotowałam całymi dniami,byłam bardzo słaba,do tego bóle brzucha,nic nie widziała wszystko ok,a inny lekarz stwierdził krwiaka na macicy i odrazu leki na podtrzymanie,NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam zdecydowanie nie polecam!!! dla niej liczą sie tylko pieniądze chodziłam do niej prywatnie co dwa tygodnie wizyta dosć droga! jak zaczełam rodzic miała dyzur i nawet na chwile nie przyszła zupełnie mnie olała!!! za wszelka cene chciała zebym urodziła siłami natury! jak tylko poszła do domu to zrobili mi cesarke! zdecydowanie nie polecam

Pani doktor uprzejma jeśli wszystko przebiega gładko, jak pojawiają się jakieś problemy i trzeba więcej poświęcić czasu pacjentowi to robi uniki.Ogólnie lubi pieniążki. Chyba więcej nie poszłabym na wizytę!

Polecam Panią Doktor Warmińską! W razie problemu od razu reaguje, kieruje na specjalistyczne badania, jest uprzejma. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Pani doktor. Oby było więcej takich lekarzy!

Chodzę do Doktor od wielu lat, prowadziła moja ciążę, nie mogę nic zarzucić Pani doktor. Jeśli pojawia się jakis problem mówi o nim otwarcie , poleca innego specjalistę, bardzo konkretna, odpowie na każde pytanie, poswięca duzo czasu swoim pacjentkom, a przy tym jest uprzejma i delikatna.

Bardzo miła Pani doktor, kompetentna o wysokiej kulturze osobistej,polecam z całego serca,obecnie chodzi do niej moja córka,tak więc polecam wszystkim przyszłym MAMOM

zdecydowanie odradzam. jak mozna ufac komus takiemu,gdy pytacie drogie przyszle mamy "czy z dzieckiem wszystko ok?"-odpowiedz dostaje: " DOWIESZ SIE JAK URODZISZ". SAME SOBIE ODPOWIEDZCIE KOCHANE MAMUSIE:)))) POZDRAWIAM>:)

zdecydowanie odradzam.
SAME SOBIE ODPOWIEDZCIE KOCHANE MAMUSIE:))))
POZDRAWIAM>:)