lek. dent. Allan Kobierzycki

Pan doktor uratował mi plany na ważny wyjazd, był delikatny, ostrożny i profesjonalny. Czułam się bardzo bezpiecznie i jestem zachwycona wykonanym zabiegiem.

Pełen profesjonalizm , lekarz pełen empatii oraz zrozumienia. Dodatkowo umie poradzić sobie ze sprawami związanymi z hematologia. Pozdrawiam serdecznie i polecam

Profesjonalny stomatolog, uprzejmy i z klasa. Ma holistyczne podejscie do pacjenta i wie, co robi.

Przyszłam do AlfaMedu z polecenia znajomej. Zabieg polegał na leczeniu kanalowym górnej szóstki. Leczenie zostało delikatnie mówiąc "spieprzone". Okazało się, że ząb byl do usunięcia. Zabieg trwał 1,5 godziny, mnóstwo bólu. Ząb nie został do końca usunięty, dostałam skierowanie do chirurga szczękowego... Z całego serca odradzam!

Z całego serca odradzam!

Dentysta jakiego jeszcze nie spotkałam. Gdyby była ocena na 6 wszędzie bym zaznaczyła. Chodzenie do stomatologa stało się przyjemnością. Polecam - pełen profesjonalizm.

Pełen profesjonalizm i bardzo rzetelne podejscie do leczenia pacjenta. Widac,ze dr Allan lubi swój zawód i świetnie go wykonuje. Zawsze znajdzie czas aby odpowiedziec na nurtujące mnie pytania. Świetny kontakt z dentystą, również telefoniczny. Przeszłam przez wielu torunskich "stomatologów" (efekt- brak trzech niby leczonych 5, za duże plomby, można książkę napisac), dopiero dr Allan doprowadził moje zęby do porządku i co najważniejsze bezbolesnie. Minęło juz kilka lat odkąd zaufałam temu dentyscie i nie mam zamiaru tego zmieniac.

Osobiście bardzo boję się stomatologa, ale dr. Alana Kobierzyckiego mogę polecić z zamkniętymi oczami, dzięki niemu chodzę bez stresu do stomatologa. POLECAM!

Bardzo miły, sympatyczny, wyjątkowo cierpliwy i grzeczny pan doktor. bardzo dobre podejście do dzieci oraz do pacjentów bardzo bojących sie dentysty. W dodatku nie oskubie pacjenta na wizycie. ceny bardzo przystepne. wykonuje nowoczesne protezy. polecam!dzieki niemu moje dziecko z przyjemnoscia chodzi do dentysty.