dr n. med. Amer Ayed ali

2,9

Bardzo fajny lekarz... Jestem jego pacjentką od 10 lat i nie było żadnych problemów... W I ciąży nie było problemów, w II też nie a w III miałam bardzo poważne problemy, które wykrył... Dostałam skierowanie do szpitala na badania prenatalne i potwierdzono jego diagnozę...

Bardzo fajny lekarz...
Jestem jego pacjentką od 10 lat i nie było żadnych problemów...

Świetny lekarz!! Najlepszy u jakiego byłam, miła atmosfera, uprzejmy, życzliwa atmosfera i mnóstwo pytań o samopoczucie, delikatny. Polecam!

Chodziłam co miesiąc regularnie na wizyty, a on mnie zbadał ze 3 razy. Ostatni raz w 18 tyg ciąży zrobił usg. Tak to tylko cisnienie i waga, i do widzenia. Urodziłam w 30 tyg. Zero badań w karcie ciazy i wynikow. Masakra jakas

zgadzam się, od doktora dostałam skierowanie na skrobankę bo ciąża niby obumarła 7 tydzien , za dwa dni pojechałam na zabieg do szpitala i dzieki Bogu Lekarz zrobił mi USG i cooo?????? zmartwychwstanie dzieciątko żyje i ma sie dobrze serduszko pukało. stanowczo odradzam

moim zdaniem lekarz ten nie powinien badać pacjentek w ciąży!!!!!! wodobrzusie pomylił z wodogłowiem przez niego moje dziecko jest okaleczone!!!! gdyby wykrył to w 18 tygodniu wszytsko byłoby ok a on zdiagnozował to w 34 tygodniu!!!!!!! a w 35 miałam cesarke i kilka miesiecy czówania nad synkiem!!!! no ale jak to doktor na kazde pytanie czy wszystko jest w porządku odpowiada ,,wsiśtko dobrze'' o zgrozoooo

Uciekać od niego byłam u niego na 3 wizytach w czasie ciąży w sobotę trafiłam do szpitala okazało się że zarodek był martwy 5 tygodni, a dwa tygodnie wcześniej byłam u niego na wizycie mówił że wszystko dobrze założył kartę przebiegu ciąży, pomimo iż płód był już martwy. Robił badanie usg i nie dał nic, wmawiając że jest ok.

Uciekajcie od niego.ja bylam u niego bo zle sie czulam stwierdzil ciaze lecz pod znakiem zapytania.kazal przyjsc za dwa tygodnie na potwierdzenie(bez skierowania na rzadne badania).po tym czasie zglosilam sie do niego robiac usg powiedzial ze tam nic nie widzi ze nie ma ciazy.jest tylko duzo wody ktora moze byc od pekniecia torbiela.nie dostalam rzadnych tabletek.wiec wrocilam spowrotem za granice poniewaz tam przebym obecnie.w osmym tygodniu ciazy dostalam silnych boli brzucha I skurczy szybko z mezem pojechalismy do szpitala.zrobili badania I odrazu mialam operacje.zamiast wody bylo pelno krwi ciaza pozamaciczna a druga byla dobrze ulokowana lecz sie nie rozwijala.przez jego glupote moglo skonczyc sie to tragicznie.teraz jestem zalamana dzieki niemu.
Jezeli macie mozliwosc zmiencie lekarza.
Ps.piszecie ze prywatnie lepiej leczy.nie prawda jak chodzilam do niego tylko za kase I zobaczcie co zrobil

Polecam,fachowo leczy , i nic nie płacisz .

Polecam,fachowo leczy , i nic nie płacisz .

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!! On chyba pomylił się z powołaniem i powinien być psychologiem a nie ginekologiem. Jestem w ciąży a on twierdzi, że mam coś z psychiką nie tak!! Jestem w trzecim ciąży a on badał mnie tylko raz-stwierdzając ciążę. Czepia się mojego wykształcenia i nie odróżnia zaniepokojonej pacjentki, gdy twardnieje jej brzuch i boli od pacjentki, która jest wpatrzona w swoją ciążę!!Paranoja, mam malutkie dziecko i nie mam czasu użalać się nad sobą!Ale mam tą świadomość, że nosze w sobie dziecko i chce mieć pewność że wszystko jes ok. Jest beznadziejny!!!! Nie polecam go Wam drogie kobiety. Może jak mu się posmaruje prywatnie to jest sympatyczniejszy, a tak to uciekajcie od niego!!!!!!

Profesjonalny,życzliwy,dobry fachowiec.Od kilku lat jestem pacjentką Pana doktora,każdy problem został rozwiązany,przeprowadzono badania usg,dostałam skierowanie do szpitala na zabieg celem ustalenia przyczyny dolegliwości,polecam