dr Andreas Sand

To lekarz który odmienił moj uśmiech bardzo polecam !! Przystępna cena i bezboleśne leczenie takiego dentyste polecam.

Jak tylko przekroczyłam próg gabinetu wiedziałam, że ten zabieg nie będzie aż tak straszny. Pan Doktor przywitał mnie miłym uśmiechem i bardzo szybko i sprawnie zajął się moim zębem. Rozumie potrzeby pacjenta. Lekarz godny polecenia.

Pełen profesjonalizm i niesamowite zrozumienie pacjenta! Leczenie zawsze bezbolesne i do tego mega przyjemna rozmowa:) Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Jedyny dentysta, któremu ufam! Pełen profesjonalizm, bezbolesne zabiegi i trafione diagnozy za każdym razem. Solidny lekarz, polecam każdemu!

Podzielam zdanie poprzedniczki pan doktor Snad jest godny polecenia.

Podzielam zdanie poprzedniczki pan doktor Snad jest godny polecenia.

Gorąco polecam Dr Sand z CCS na Ludnej 10a w Warszawie. Leczę się u niego od dawna. Jest profesjonalny, bardzo miły i wyrozumiały. Zabiegi wykonuje bezboleśnie. Rozumie potrzeby pacjenta.