lekarz Andrzej Baj

Witam. Przyznaje panu doktorowi same maksymalne oceny. W moim odczuciu to fachowiec z najwyższej półki . Ja i moja rodzina miała do czynienia z e świadczonymi usługami nie raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam pana doktora i dziwię się wydawaniem czasami skrajnych negatywnych opinii.

Pan Doktor to wspaniały człowiek i kompetentny specjalista. Zabieg wykonał wzorowo, bezboleśnie. Polecam wszystkim z całego serca!

Lekarz okropny, nie miły, gbur, cały czas powtarzał, że nie powinien mnie przyjąć, bo nie jestem z Puław (Rejonizacji już podobno nie ma). Nie zajmuje się pacjentem, po co pracuje w tym szpitalu, jak jego zajęciem jest tylko obrażanie pacjentów. Nie chce mieć z tym lekarzem już styczności. Nie polecam w 100%.

Te wysokie oceny to tylko z prywatnego gabinetu gdzie pacjent musi słono zapłacić za 15to minutową wizytę. W szpitalu w Puławach bez żadnych skrupułów domaga się łapówek wręcz krzycząc i obrażając pacjentów. Musi mieć dobre plecy w tym szpitalu skoro jeszcze nie siedzi w więzieniu.

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o kompetentnych i przede wszystkim zaangażowanych lekarzy. Dlatego też wspólnie z narzeczoną długo zastanawialiśmy się, czy podjąć próbę ulepszania tego co "nie boli" lecz jednak jest konieczne a z pewnością poprawiłoby nam samopoczucie. Wspólnie udaliśmy się więc z Warszawy do Puław do doktora Baj aby poddać się zabiegowi oraz uzgodnić terminy kolejnych. Dzisiaj oboje już wiemy że Pan doktor posiada ogromny dar, ma ręce profesjonalisty, ręce które pozwoliły mi jako mężczyźnie odrodzić się psychicznie, poczuć się normalnym facetem.Wspaniały lekarz !! i dobry człowiek !!! Sympatyczny i bardzo cierpliwy człowiek który doradzi a jak trzeba także odradzi, doświadczony specjalista a nie naciągacz jakich wielu w każdym fachu...dziękuję Panu Panie doktorze !!!

Lekarz godny polecenia, miły, uprzejmy,kompetentny. Ostatnio miałam usuwany woreczek żółciowy i jestem naprawdę zadowolona.

Powinien wrocic na studia gdyz przpokliny tabletkami niestety nie da sie wyleczyc o ile najpierw postawi sie dobra diagnoze. CHCE TYLKO KASY I TYLE !!!-STANOWCZO ODRADZAM

CHCE TYLKO KASY I TYLE !!!-STANOWCZO ODRADZAM

Grzeczny miły gość itd. ale jednak przecenił swoje umiejętności.:/ Jako człowieka oceniam "w porządku", ale już jako fachowca hmm.. przeciętnie.

Bardzo dobry lekarz...chyba jeden z lepszych w kraju....to osoba o miłym usposobieniu...mająca lekko rękę...zero stresu...zero bólu...polecam !!!!!

bardzo dobry lekarz. rzetelny bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy na czym bedzie polegało leczenie. jak najbardziej wzbudza zaufanie więc polecam w 100%.