lek. dent. Andrzej Baranowski

Chirurg stomatolog

Podejście do pacjenta świetne. Lekarz ma poczucie humoru i jest profesjonalista. Zadba o każdego mimo że jest różnie. Nie ma co się bać u pana doktora Andrzeja. Serdecznie polecam.

Pan Doktor miał przed sobą nie lada wyzwanie. Zgodził się przejąć mnie od Pani stomatolog, która po obejrzeniu czekającego Ją zadania - usunięcia korzeni dolnej ósemki - stwierdziła, że potrzebuję męskiej ręki. Po pierwsze, doktor Baranowski wprowadził niesamowicie pozytywną atmosferę. Do całej sytuacji podszedł z humorem, co pozwoliło mi się rozluźnić. W trakcie operacji cały czas czułam się przez Niego obserwowana, a tym samym bezpieczna: sprawdzał, czy oddycham, przypominał o kontakcie wzrokowym, zauważał też każdy mój gest czy ruch nogi. Nic nie umknęło Jego uwagi. Co najważniejsze naprawdę przyłożył ogromną siłę, co pozwoliło na usunięcie korzeni w całości, bez pozostawienia pokruszonych odłamków - a takie opowieści słyszałam od znajomych, którzy mieli podobne zabiegi u innych lekarzy.
Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Baranowskiego jako doskonałego fachowca i nietuzinkową osobowość, co czyni spotkanie z Nim - mimo okoliczności - niezapomnianym doświadczeniem, które wspomina się z uśmiechem.

Pierwsza wizyta celem wyrwania zęba, zakończona pozytywnie. Kolejna po kilku dniach, kontrolna. Komunikacja, pacjent - lekarz na dostatecznym, nawet miłym poziomie. Reasumując, chirurg godzien polecenia :)

Komunikacja, pacjent - lekarz na dostatecznym, nawet miłym poziomie.
Reasumując, chirurg godzien polecenia :)

Dzisiaj byłem , usunięcie zęba poszło bardzo sprawnie. Doktor rzeczowy , specjalista w swoim fachu. Polecam

Nie polecam tego lekarza. Prawie dokładnie rok temu byłam umówiona na ekstrakcję ósemki. Po długim męczeniu się z moją prawą górną ósemką szanowny pan ją zgubił. Dosłownie ją zgubił, uciekła mu(wessało do środka) i szukał jej w dziurze która została po zębie co bolało niesamowicie. Oczywiście twierdził że nie ma prawa mnie boleć i szukał dalej. Na koniec jakby tego było mało zamiast ładnie zaszyć ranę... Przyszył mi policzek do podniebienia. Zostało to potwierdzone gdy pilnie udałam się do innego gabinetu. Ósemka do teraz wędruje sobie w moich tkankach miękkich(jest jakby w policzku) co do przyjemnych doznań nie należy. Zdecydowanie odradzam wybór Pana Baranowskiego.

Fatalny dentysta, jeszcze gorszy człowiek! Mam już swoje lata i mogę stwierdzić, że to najgorszy lekarz u jakiego miałem okazję sie leczyć, traktuje ludzi po chamsku i w dodatku bada powierzchownie, co prowadzi do błędnej diagnozy. Być może gdybym poszedł prywatnie, rozmawiałby ze mną inaczej...

zdecydowany wie i potrafi stawic czoła z problemem ósemek ma możliwosć wykonania zabiegu usunięcia w znieczulenie THE WANDA i usuwa ultradżwiękami NOWE I DOBRZE się GOI:)!!!

Ogolnie szok, ze ktos taki jest lekarzem (nawet stomatologiem...), nie potrafi normalnie wysluchac pacjenta, nie pyta po co sie przyszlo i w czym jest problem. Od wejscia nie dal dojsc do slowa, zajrzal stwierdzil ze wszystko jest w porzadku i koniec. Jak zaczalem pytac i mowic z czym przyszedlem stwierdził że ON SKOŃCZYŁ i...odszedł od fotela cos sobie pisać. Slowem - prostak, odradzam!

Serdecznie polecam (też byłam z polecenia). Nie budzi lęku jak standardowy stomatolog,nie siedzi sie pod drzwiami słuchając jęków pacjenta i dźwięku wiertarki - warunek przyjść na umówioną godzinę, a nie np. pół godziny wcześniej. Jest kompetentny, życzliwy i naprawdę pomaga(u niego nie boli). Kosztu wizyty nie podałam ponieważ byłam tak kilkakrotnie - cena zależy od rodzaju zabiegu. Ma jedną wadę - trudno do Niego trafić w blokowisku na którym pracuje.

stanowczy, wie co trzeba zrobić.Widac,że jest pasjonatem swego zawodu:)

stanowczy, wie co trzeba zrobić.Widac,że jest pasjonatem swego zawodu:)