dr n. med.Andrzej Barczyński

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
14 opinii

• 5

witam!ja również polecam Pana doktora,jest kompetentny,wszystko wytłumaczy co dotyczy choroby,skupiony ,opanowany,super ma podejscie do dzieci,jezdze tam z córka,to njlepszy lekarz w okolicy.

• 5

Bardzo dobry lekarz byłem u niego prywatnie z dwójką dzieci przebadał obydwoje za 10 minut i wszystko jest dobrze jednakże cena 300zł za 10 min powala mnie z nóg.Pozdrawiam i Polecam

• 5

Do Pana Doktora można iść publicznie i prywatnie. W pierwszym przypadku zawsze ustawiaja się do niego dłuuugie kolejki... jednak, jeśli jest się z małym dzieckiem (a tak było w naszym przypadku), lub w ciężkim stanie, obok pokoju, gdzie przyjmuje, jest również drugi pokoik, do którego wołanym się jest od razu, bez kolejki.. :) Na wizycie publicznej Pan doktor jest równie uprzejmy i rzeczowy, jak prywatnie. Co do nas: byliśmy u niego z córeczką, która mając półtora roku nie chodziła. Stwierdził słabe napięcie mięśniowe, zakazał ubierania dziecka w papućki o twardej podeszwie, i powiedział że za miesiąc dziecko będzie chodziło. I miał rację! A babcine rady o usztywnianiu nóżki wyrzuciłam do kosza, bo to była jedna z przyczyn niechodzenia mojej dziewczynki. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem! NAJLEPSZY!

• 4
  • 5

bardzo dobry lekarz,kompetentny, tlumaczy chorobe i sposoby jej leczenia, jej przyczyne,,

• 5

Byliśmy u Pana doktora z 1,5 rocznym dzieckiem na konsultacji.Ciekawiło nas czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo.Pan doktor wypytał nas w pierwszej kolejnosci o przebieg ciąży,poród o badania jakie syn miał przeprowadzane a następnie sam zaczął badać Pawełka.Czynił to bardzo profesjonalnie i szalenie dokładnie.Podczas badania udzielał nam cennych rad. Jest lekarzem,kompetentnym stwarzającym miłą atmosferę w swoim gabinecie.Wszak to lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza!Nie wynajduje nie potrzebnych chorób tylko dla tego aby mieć korzyści materialne.Dlatego z czystym sumieniem możemy go Państwu polecić.

• 5

byłam kilka lat temu z dzieckiem które nie potrafiło chodzic w wieku 1.5 roku stwierdził słabe napięcie w nóżkach od razu, wcześniej byliśmy u kilku naprawdę sławnych lekarzy którzy tego nie zauważyli. Dziś jest wszsystko ok polecam w 100% Pana doktora Barczyńskiego

• 5

dobry specjalista leczyłam syna na szpotawość kolan i jest ok

• 5

Brak mi słów, aby opisać tego dr! 15-06-2005 roku operował moje kolano, w ciągu 2 miesięcy odzyskałam pełną sprawność! W dniu dzisiejszym nie odczuwam żadnych dolegliwości, kolano jak nowe :)))Polecam!

• 4
  • 5

Więcej takich lekarzy a opinia o polskiej służbie zdrowia ulegnie pozytywnej zmianie

• 5

Mistrzowskie podejście do pacjenta.Pan doktor bardzo jasno objaśnia problem, a co najważniejsze metody leczenia skutkują. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu, u Pana doktora w gabinecie pacjent czuje się komfortowo.

• 5

Jak najbardziej godny polecenia lekarz,miły i bardzo uprzejmy wie jak postępować z dziećmi jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora;-)

• 5

Bardzo dobry lekarz, zajmuje się pacjentem kompleksowo, zarówno w szpitalu, w przychodni publicznej czy w prywatnej. Przy tym jest bardzo uprzejmy, nie stwarza dystansu pomiędzy pacjentem i lekarzem, a najwazniejsze, że jest kompetentny i pomaga.

• 5

Uważam że jest to lekarz o bardzo dużej wiedzy fachowej i doświadczeniu, które potrafi umiejętnie wykorzytać aby pomóc pacjentom. Jego diagnozy są trafne a zastosowane metody leczenia skuteczne.Jako pacjentka mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora innym osobom, które podobnie jak ja,potrzebują pomocy fachowca z zakresu ortopedii.

• 5

świetny lekarz, wydłużał mi noge, albowiem bylo to prawe podudzie wydłużane aparatem ilizarowa, pomimo iż trwało to bardzo długo a leczenie było żmudne i wyczerpojące spisał sie na piatke, polecam pana dr. Andrzeja Barczyńskiego jest to lekarz ze zlotym sercem i fahem w reku:***

Gdzie przyjmuję

Sosnowiec
    50,303435419,1234077

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat