dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

Opinii14

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską
na temat: „Leczenie deformacji stawów przy wydłużeniach kończyn
dolnych metodą osteogenezy dystrakcyjnej Ilizarova”. Jestem specjalistą II stopnia chirurgii urazowo-ortopedycznej.
Od 1997 do 2014 r pracowałem na Oddziale Klinicznym Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Barbary w Sosnowcu. Prowadziłem także wykłady w Wyższej Szkole ...

17.01.2013

witam!ja również polecam Pana doktora,jest kompetentny,wszystko wytłumaczy co dotyczy choroby,skupiony ,opanowany,super ma podejscie do dzieci,jezdze tam z córka,to njlepszy lekarz w okolicy.

07.08.2012

Bardzo dobry lekarz byłem u niego prywatnie z dwójką dzieci przebadał obydwoje za 10 minut i wszystko jest dobrze jednakże cena 300zł za 10 min powala mnie z nóg.Pozdrawiam i Polecam

15.05.2012

Do Pana Doktora można iść publicznie i prywatnie. W pierwszym przypadku zawsze ustawiaja się do niego dłuuugie kolejki... jednak, jeśli jest się z małym dzieckiem (a tak było w naszym przypadku), lub w ciężkim stanie, obok pokoju, gdzie przyjmuje, jest również drugi pokoik, do którego wołanym się jest od razu, bez kolejki.. :) Na wizycie publicznej Pan doktor jest równie uprzejmy i rzeczowy, jak prywatnie.
Co do nas: byliśmy u niego z córeczką, która mając półtora roku nie chodziła. Stwierdził słabe napięcie mięśniowe, zakazał ubierania dziecka w papućki o twardej podeszwie, i powiedział że za miesiąc dziecko będzie chodziło. I miał rację! A babcine rady o usztywnianiu nóżki wyrzuciłam do kosza, bo to była jedna z przyczyn niechodzenia mojej dziewczynki.

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem! NAJLEPSZY!

30.12.2011

bardzo dobry lekarz,kompetentny, tlumaczy chorobe i sposoby jej leczenia, jej przyczyne,,

13.12.2010

Byliśmy u Pana doktora z 1,5 rocznym dzieckiem na konsultacji.Ciekawiło nas czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo.Pan doktor wypytał nas w pierwszej kolejnosci o przebieg ciąży,poród o badania jakie syn miał przeprowadzane a następnie sam zaczął badać Pawełka.Czynił to bardzo profesjonalnie i szalenie dokładnie.Podczas badania udzielał nam cennych rad. Jest lekarzem,kompetentnym stwarzającym miłą atmosferę w swoim gabinecie.Wszak to lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza!Nie wynajduje nie potrzebnych chorób tylko dla tego aby mieć korzyści materialne.Dlatego z czystym sumieniem możemy go Państwu polecić.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Katowice"?

Katowice, Wojewódzka 7
szpital Św.Elżbiety