Andrzej Barczyński

a.barczynski@interia.pl

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Od 11:00 Do 20:00 x Od 11:00 Do 16:00 x Od 11:00 Do 20:00 x x

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską
na temat: „Leczenie deformacji stawów przy wydłużeniach kończyn
dolnych metodą osteogenezy dystrakcyjnej Ilizarova”. Jestem specjalistą II stopnia chirurgii urazowo-ortopedycznej.
Od 1997 do 2014 r pracowałem na Oddziale Klinicznym Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Barbary w Sosnowcu. Prowadziłem także wykłady w Wyższej Szkole ...

Leczone choroby
  • stany po artroskopii kolana, barku
  • skolioza leczenie
  • HALLUX - paluch koślawy
  • choroby z zakresu chirurgii onkologicznej
  • skolioza
  • pod kontrolą USG opróżniam torbiele i gangliony oraz wykonuje biopsje diagnostyczne
  • Korekta wad postawy
  • urazy, bóle kręgosłupa, stany po artroskopii stawów, bóle barku itp.
  • wady postawy oraz skolioza
  • wady rozwojowe
  • Choroby stopy i stawu skokowego/ w tym deformacje koślawe paluchów/
Wykonywane zabiegi
  • Pomoc w nagłych urazach (szycie ran, unieruchamianie złamań-również "gips plastikowy Scotch-Cast")
  • - korekcja paluchów koślawych
  • iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego
  • konsultacje ortopedyczne
  • zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej
  • - USG narządu ruchu
  • zabiegi chirurgiczne
  • iniekcje toksyny botulinowej
  • konsultacje dzieci i dorosłych
  • konsultacja chirurgiczna
  • iniekcje dostawowe
  • Usunięcie ganglionu
  • usg stawów, porady ortopedyczne, iniekcje dostawowe, zabiegi pod kontrolą USG
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
14 opinii

witam!ja również polecam Pana doktora,jest kompetentny,wszystko wytłumaczy co dotyczy choroby,skupiony ,opanowany,super ma podejscie do dzieci,jezdze tam z córka,to njlepszy lekarz w okolicy.

Bardzo dobry lekarz byłem u niego prywatnie z dwójką dzieci przebadał obydwoje za 10 minut i wszystko jest dobrze jednakże cena 300zł za 10 min powala mnie z nóg.Pozdrawiam i Polecam

Do Pana Doktora można iść publicznie i prywatnie. W pierwszym przypadku zawsze ustawiaja się do niego dłuuugie kolejki... jednak, jeśli jest się z małym dzieckiem (a tak było w naszym przypadku), lub w ciężkim stanie, obok pokoju, gdzie przyjmuje, jest również drugi pokoik, do którego wołanym się jest od razu, bez kolejki.. :) Na wizycie publicznej Pan doktor jest równie uprzejmy i rzeczowy, jak prywatnie. Co do nas: byliśmy u niego z córeczką, która mając półtora roku nie chodziła. Stwierdził słabe napięcie mięśniowe, zakazał ubierania dziecka w papućki o twardej podeszwie, i powiedział że za miesiąc dziecko będzie chodziło. I miał rację! A babcine rady o usztywnianiu nóżki wyrzuciłam do kosza, bo to była jedna z przyczyn niechodzenia mojej dziewczynki. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem! NAJLEPSZY!

bardzo dobry lekarz,kompetentny, tlumaczy chorobe i sposoby jej leczenia, jej przyczyne,,

Byliśmy u Pana doktora z 1,5 rocznym dzieckiem na konsultacji.Ciekawiło nas czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo.Pan doktor wypytał nas w pierwszej kolejnosci o przebieg ciąży,poród o badania jakie syn miał przeprowadzane a następnie sam zaczął badać Pawełka.Czynił to bardzo profesjonalnie i szalenie dokładnie.Podczas badania udzielał nam cennych rad. Jest lekarzem,kompetentnym stwarzającym miłą atmosferę w swoim gabinecie.Wszak to lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza!Nie wynajduje nie potrzebnych chorób tylko dla tego aby mieć korzyści materialne.Dlatego z czystym sumieniem możemy go Państwu polecić.

byłam kilka lat temu z dzieckiem które nie potrafiło chodzic w wieku 1.5 roku stwierdził słabe napięcie w nóżkach od razu, wcześniej byliśmy u kilku naprawdę sławnych lekarzy którzy tego nie zauważyli. Dziś jest wszsystko ok polecam w 100% Pana doktora Barczyńskiego

dobry specjalista leczyłam syna na szpotawość kolan i jest ok

Brak mi słów, aby opisać tego dr! 15-06-2005 roku operował moje kolano, w ciągu 2 miesięcy odzyskałam pełną sprawność! W dniu dzisiejszym nie odczuwam żadnych dolegliwości, kolano jak nowe :)))Polecam!

Więcej takich lekarzy a opinia o polskiej służbie zdrowia ulegnie pozytywnej zmianie

Mistrzowskie podejście do pacjenta.Pan doktor bardzo jasno objaśnia problem, a co najważniejsze metody leczenia skutkują. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu, u Pana doktora w gabinecie pacjent czuje się komfortowo.

Jak najbardziej godny polecenia lekarz,miły i bardzo uprzejmy wie jak postępować z dziećmi jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora;-)

Bardzo dobry lekarz, zajmuje się pacjentem kompleksowo, zarówno w szpitalu, w przychodni publicznej czy w prywatnej. Przy tym jest bardzo uprzejmy, nie stwarza dystansu pomiędzy pacjentem i lekarzem, a najwazniejsze, że jest kompetentny i pomaga.

Uważam że jest to lekarz o bardzo dużej wiedzy fachowej i doświadczeniu, które potrafi umiejętnie wykorzytać aby pomóc pacjentom. Jego diagnozy są trafne a zastosowane metody leczenia skuteczne.Jako pacjentka mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora innym osobom, które podobnie jak ja,potrzebują pomocy fachowca z zakresu ortopedii.

świetny lekarz, wydłużał mi noge, albowiem bylo to prawe podudzie wydłużane aparatem ilizarowa, pomimo iż trwało to bardzo długo a leczenie było żmudne i wyczerpojące spisał sie na piatke, polecam pana dr. Andrzeja Barczyńskiego jest to lekarz ze zlotym sercem i fahem w reku:***

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny